Zdjęcie nóg osoby wykonującej ćwiczenia rehabilitacyjne.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (dalej w srócie: KRUS) zaprasza na bezpłatną rehabilitację leczniczą w centrach rehabilitacji rolników.

Grafika z rysunkiem drzew oraz napisem: czyste sołectwo.

Informujemy, że ruszyła kolejna edycja konkursu Czyste Sołectwo 2024, realizowanego przez organizację odzysku ASEKOL PL we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów.

Zdjęcie traktora z maszyną rolniczą na polu.

Szanowni Państwo, Drodzy Rolnicy!

Rolnicze protesty miały już miejsce jesienią 2023 r. i były pochodną błędów podejmowanych przez poprzednio rządzących. Rolnicy protestują w słusznej sprawie, bo zachowanie produkcji rolnej decyduje o bezpieczeństwie żywnościowym kraju.

Zdjęcie dwóch żołnierzy siedzących na czołgu podczas manewrów wojskowych.

Od 12 lutego 2024 r. (poniedziałek), na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z cyklicznymi wojskowymi ćwiczeniami pod kryptonimem STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24, które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP od lutego do końca maja.

Grafika przedstawiająca kontury zabytków warmińskich oraz napis: szlak świętej warmii.

Stowarzyszenie "Szlak Świętej Warmii" zaprasza na warsztaty w formule Open Space Technology, podczas których wspólnie wypracujemy priorytety strategii rozwoju Szlaku Świętej Warmii.

Zdjęcie smartfona i długopisu leżących na skoroszycie.

W ramach projektu naukowego UWM w Olsztynie, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki pn. „Algorytm monitorowania dynamiki zachowań komunikacyjnych w miejskich obszarach funkcjonalnych w aspekcie innowacji i zagrożeń” zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Wasze opinie są ważne. Jeśli chcecie zmian lub jesteście zadowoleni z oferty transportu i stanu dróg w naszej gminie to prosimy o wypełnienie arkusza – to zajmie zaledwie 10 minut. Udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny oraz anonimowy.

Zdjęcie długopisu leżącego na skoroszycie.

W imieniu pani Marty Smejda, przedstawicielki grupy SOŁTYSKI, przekazujemy zaproszenie na bezpłatne spotkanie regionalne w Wójtowie w świetlicy wiejskiej (ul. Wierzbowa 1) w dniu 28.10.2023 roku (sobota) w godzinach 10-18.

Zdjęcie twarzy trzech uśmiechniętych kobiet. Napis: twoja mammografia.

Zapraszamy mieszkanki Gminy Jonkowo na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się dnia 28.11.2023 r. w godzinach 9:00-17:00 na parkingu przy Urzędzie Gminy Jonkowo.