Pięć postaci w togach i biretach akademickich na tle otwartej książki.

Szanowni Państwo, przypominamy, że trwa XIII edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego.

Skoroszyt na którym leży długopis. Zawiera tekst: zebranie wiejskie.

Sołtys i Rada Sołecka Jonkowa mają zaszczyt zaprosić mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w niedzielę 30 czerwca 2024 r. w budynku Domu Strażaka przy ul. Lipowej 2. Pierwszy termin zebrania upływa o godzinie 17:00, drugi termin o godzinie 17:15.

Dwie kobiety przy stole podpisują dokument.

Najbliższy weekend należy do kobiet z powiatów olsztyńskiego i Osnabrück. W piątek zaczyna się kolejne Polsko-Niemieckie Forum Kobiet.

Dziki w lesie.

Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia o stwierdzeniu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego choroby wymienionej w pkt 12 załącznika nr 2 do ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt, tj. z dnia 17 kwietnia 2023 r. (Dz.U. z 2023 r. poz. 1075)  afrykańskiego pomoru świń u dzików.

 

Pełna treść zawiadomienia Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii (plik PDF, rozmiar: 577 kB).

 

 

Dłoń odczytująca tekst z kartki zapisanej w języku Braille'a

Portal praca.pl całkiem niedawno opublikował artykuł o osobach niewidomych i niedowidzących w miejscu pracy - ,,Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia".

Dwie dłonie z palcami ułożonymi w kształcie serca.

W ramach inicjatywy mającej na celu likwidację barier w komunikacji chcielibyśmy wesprzeć zakup tabletu wraz z akcesoriami dla Kacpra. Wierzymy, że to urządzenie umożliwi mu lepszą komunikację, ułatwi dostęp do informacji i wiedzy, a także wspomoże jego edukację i aktywizację w społeczeństwie.

Łąka, niebo i symboliczny rysunek domu.

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie Akademia GOZ, o numerze FERS.01.03-IP.09-0086/23.

Zdjęcie mężczyzn na rowerach podczas wyścigu kolarskiego.

Rusza Otwarta Szosowa Liga Kolarska o Puchar Warmii i Mazur pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Radosława Króla. W ramach Ligi mamy w planie rozegranie co najmniej 6 wyścigów.