Zdjęcie szachownicy z pionkami i figurami.

Zapraszamy na czwartkowe granie (warcaby, szachy, brydż, gry planszowe, tenis stołowy) dla seniorów i nie tylko.

Cztery osoby podczas przecinania wstęgi.

W sobotę 10 lutego 2024 r. całe Giedajty świętowały otwarcie nowo wybudowanej świetlicy wiejskiej. Punktualnie o godzinie 16.00 wójt Wojciech Giecko w towarzystwie ks. Kanonika Zdzisława Milewicza, p. sołtys Giedajt Danuty Paproty oraz radnego z okręgu Giedajty - Arkadiusza Przewłockiego, uroczyście przecięli wstęgę i tym samym udostępnili świetlicę mieszkańcom.

Zdjęcie grupy osób podczas zabawy przygotowanej przez wodzirejów .

19.01.2024 r. w naszej szkole, tradycyjnie przed feriami, odbyła się choinka szkolna. Jest to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu, które łączy pokolenia. Tego dnia mają szansę spotkać się nauczyciele, rodzice, uczniowie i absolwenci szkoły. Nasze drzwi zawsze są otwarte dla gości!

Zdjęcie mężczyzny trzymającego flagę na tle japońskiej architektury.

IKO Kyokushinkaikan stworzona przez Sosai Masutatsu Oyamę a obecnie kierowana przez Kancho Shokei Matsui, jest oryginalną, najliczniejszą, charakteryzującą się najwyższymi standardami organizacją wyznaczającą trendy w świecie sztuk walki. Na stopnie mistrzowskie w Kyokushinkaikan pracuje się długie lata a ich wartość jest bezdyskusyjnym wzorem powszechnie uznanym na świecie.