Zdjęcie kobiety i mężczyzny trzymających flagę Polski z napisem: IKO Polska, Jonkowo.

W dniach10-13 sierpnia 2023 r. odbył się międzynarodowy obóz karate kyokushin 50 IKO SummerCamp w Lublinie, naktórym nie zabrakło również reprezentacji Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Zgrupowanie skupiające ponad 300 osób z Polski, Niemiec, Holandii , Czech, Słowacji, Ukrainy, a także z Finlandii, stało na bardzo wysokim poziomie.

Zdjęcie trzech zawodniczek trzymających flagę Polski z napisami: IKO Polska - Jonkowo

W sobotę 17 czerwca  2022 odbył się ósmy (VIII) Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa. W zawodach wystartowało blisko 300 osób z 21 klubów z całej Polski, w tym 3 z Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Reprezentanci Jonkowa w ostatnim starcie przed wakacyjną przerwą spisali się na medal przywożąc z turnieju 2 krążki.

Zdjęcie rodziny trzyosobowej oraz napis: rodzinny piknik karate.

W środę 21 czerwca 2023 r. Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza na Jonkowskie Błonia, gdzie w godz. 17:00-19:00 odbędzie się VIII Rodzinny Piknik ASW Jonkowo.

Bańki mydlane unoszące się w powietrzu.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jonkowie, Ochotniczą Strażą Pożarną w Jonkowie oraz Akademią Sztuk Walki Jonkowo w ramach dwudziestych piątych (XXV) Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny zapraszają 17 czerwca 2023 r. w godz. 13.00-17.00 na Błonie Jonkowskie na piknik rodzinny ,,Razem Tworzymy Rodzinę".