Zdjęcie drewnianego płotu z tabliczką sołecką.

Drodzy Sołtysi i Członkowie Rad Sołeckich Gminy Jonkowo. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa pragniemy złożyć wszystkim pełniącym te zaszczytne funkcje serdeczne podziękowania i słowa uznania za pracę pełną zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności. Dziękujemy za dobrą współpracę, Państwa zaangażowanie i liczne inicjatywy, które przekładają się na rozwój sołectw oraz realizację potrzeb ich mieszkańców.

Dwie palące się świece na czarnym tle i blask w kształcie krzyża w oddali.

Ze smutkiem żegnamy Piotra Romanowskiego, Prezesa Stowarzyszenia Ekologiczno-Artystycznego "Ręką Dzieło". Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci rodzinie i najbliższym składają Wójt Gminy Jonkowo, Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo, Radni Gminy Jonkowo oraz pracownicy Urzędu Gminy w Jonkowie.

Zdjęcie kranu z kapiącą wodą.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jonkowie informuje, iż dnia 27.10.2022 r. (czwartek) od godziny 07:00 do godziny 10:00 w miejscowościach: Jonkowo, Mątki, Łomy, Giedajty, Warkały, Garzewko, Węgajty i Polejki nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana modernizacją sieci wodociągowej.

Zdjęcie skoroszytu z leżącym na nim piórem wiecznym.

Dyrektor Szkoły Podstawowej we Wrzesinie ogłsza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Szkole Podstawowej we Wrzesinie; na stanowisko Referent.

Zdjęcie drewna opałowego ułożonego w stosie.

Wnioski o dodatek węglowy oraz dodatek dla innych gospodarstw domowych należy składać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (GOPS) w Jonkowie  ul. Lipowa 11, 11-042 Jonkowo.

Zdjęcie węgla kamiennego.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (GOPS) informuje, że wnioski o dodatek węglowy oraz dodatek dla innych gospodarstw domowych należy składać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jonkowie ul. Lipowa 11, 11-042 Jonkowo.

Zdjęcie dwóch dłoni piszących na kartce słowo english.

Dyrektor Przedszkola w Jonkowie zatrudni nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 3,5/23. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 89 512 91 37  lub przesyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dorota Kaczmarczyk

 

Zdjęcie dłoni z długopisem, wypełniającej papierową ankietę.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Jonkowo, w związku z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Gminy Jonkowo do roku 2030 prosimy o odpowiedź na kilka pytań dotyczących obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej Gminy Jonkowo.