Napis kondolencje, w tle znicz stojący na nagrobku

Ewelinko, Rafale, Aniu - przyjmijcie szczere wyrazy współczucia i otuchy po śmierci ukochanej Babci i Prababci. 

Koleżanki i kolega z Przedszkola w Jonkowie

Zdjęcie aparatu telefonicznego.

W związku z wystąpieniem awarii centrali telefonicznej w Urzędzie Gminy w Jonkowie istnieje utrudniony kontakt z niektórymi wydziałami w Urzędzie. Tymczasowy numer telefonu do Urzędu Stanu Cywilnego to: 89 650 51 59.

Zdjęcie zawieszki z godzinami otwarcia urzędu na drzwiach wejściowych.

Szanowni Petenci. Informujemy że w dniu 29.03.2024 roku Urząd Gminy w Jonkowie otwarty jest do godziny 12:30. Za utrudnienia serdeczenie przepraszamy.

Grafika przedstawiająca drewniany płot z tabliczką sołtysa oraz napis: dzień sołtysa.

Z okazji Dnia Sołtysa składamy Sołtysom i Członkom Rad Sołeckich podziękowanie za pracę na rzecz lokalnej społeczności, zaangażowanie w sprawy mieszkańców Gminy Jonkowo oraz dobrą współpracę w realizacji wspólnie podejmowanych przedsięwzięć. Życzmy Wam satysfakcji płynącej ze zrealizowanych planów i zamierzeń oraz zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym.

Wójt Gminy Jonkowo - Wojciech Giecko, Przewodniczący Rady Gminy - Sławomir Wydymus oraz Radni Gminy Jonkowo.

Zdjęcie bukietów kwiatowych i napis: ósmy marca.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń. Niech radość i uśmiech towarzyszą Wam każdego dnia, a uczucia przyjaźni i miłości dają poczucie satysfakcji zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym. 

Życzą: Wójt Gminy Jonkowo – Wojciech Giecko oraz Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo – Sławomir Wydymus.

Dwie palące się świece na czarnym tle i blask w kształcie krzyża w oddali.

Pani Irenie Chmarycz wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Brata składają Wójt Gminy Jonkowo, Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo oraz pracownicy urzędu.