Zdjęcie zawodników drużyny ASW Jonkowo.

Karatecy z Jonkowa udanie rozpoczęli sezon startowy w 2023 roku. Z mistrzostw województwa w Węgorzewie, które odbyły się w dniu 25 lutego wrócili z 6 medalami!  Udział w turnieju wzięło blisko 240 zawodników z 11 klubów, w tym 8 reprezentantów Akademii Sztuk Walki Jonkowo.

Grafika z logami ASW Jonkowo i Centrum Kreatywnego Rozwoju.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo oraz Centrum Kreatywnego Rozwoju Rodziny SZEPT zapraszają na półkolonie.

Zdjęcie zawodników ASW Jonkowo podczas turnieju.

W dniu 03 grudnia 2023 r. reprezentacja Akademii Sztuk Walki Jonkowo wzięła udział w ogólnopolskim turnieju karate kyokushin „IKO Warsaw Open”, który odbył się w stolicy Polski.

Grafika z wizerunkami Mikołajów i logo akademii. Napis: turniej mikołajkowy.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na Turniej Mikołajkowy​, który odbędzie się we wtorek, 06 grudnia 2022 r., na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Jonkowie. Stratujemy o godzinie 17:00. Bawimy się do 19:00.

Zdjęcie zawodników ASW Jonkowo z banerem.

W sobotę 12 listopada 2022 podczas1 Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Króla Zygmunta III WARSAW OPEN reprezentacja Akademii Sztuk Walki Jonkowo spisała się znakomicie.

Grafika przedstawiająca dzieci podczas walk karate oraz flaga Polski.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na Rodzinny Turniej Sprawnościowy z okazji Dnia Niepodległości, który odbędzie się w czwartek, 10 listopada 2022 r., na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Jonkowie. Stratujemy o godzinie 17:00.

Grafika przedstawiająca cienie trzech karateków na tle zachodzącego słońca.

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza na inaugurację IV edycji akcji "Stop dopalaczom! Moim dopalaczem jest sport" - pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP – Pawła Papke.

Zdjęcie reprezentacji ASW Jonkowo.

W sobotę 29 października 2022 r. odbył się XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży w Sadownem.W zawodach wystartowało blisko 100 osób z 13 klubów z całej Polski, w tym 5 z Akademii Sztuk Walki Jonkowo.