Zdjęcie szachownicy z pionkami i figurami.

Zapraszamy na czwartkowe granie (warcaby, szachy, brydż, gry planszowe, tenis stołowy) dla seniorów i nie tylko.

Cztery osoby podczas przecinania wstęgi.

W sobotę 10 lutego 2024 r. całe Giedajty świętowały otwarcie nowo wybudowanej świetlicy wiejskiej. Punktualnie o godzinie 16.00 wójt Wojciech Giecko w towarzystwie ks. Kanonika Zdzisława Milewicza, p. sołtys Giedajt Danuty Paproty oraz radnego z okręgu Giedajty - Arkadiusza Przewłockiego, uroczyście przecięli wstęgę i tym samym udostępnili świetlicę mieszkańcom.

Zdjęcie grupy osób podczas zabawy przygotowanej przez wodzirejów .

19.01.2024 r. w naszej szkole, tradycyjnie przed feriami, odbyła się choinka szkolna. Jest to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu, które łączy pokolenia. Tego dnia mają szansę spotkać się nauczyciele, rodzice, uczniowie i absolwenci szkoły. Nasze drzwi zawsze są otwarte dla gości!

Zdjęcie mężczyzny trzymającego flagę na tle japońskiej architektury.

IKO Kyokushinkaikan stworzona przez Sosai Masutatsu Oyamę a obecnie kierowana przez Kancho Shokei Matsui, jest oryginalną, najliczniejszą, charakteryzującą się najwyższymi standardami organizacją wyznaczającą trendy w świecie sztuk walki. Na stopnie mistrzowskie w Kyokushinkaikan pracuje się długie lata a ich wartość jest bezdyskusyjnym wzorem powszechnie uznanym na świecie.

Zdjęcie nocnego nieba z pokazem fajerwerków.

Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Wołowno-Bałąg serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na zabawę sylwestrową, która odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Wołownie w dniu 31.12.2023r. (niedziela).

Grafika z logo projektu szlachetna paczka i napis sp nowe kawkowo.

W tym roku Szkoła Podstawowa w Nowym Kawkowie po raz pierwszy w swojej historii na czele z Szkolnym Kołem Wolontariatu oraz z lokalnymi darczyńcami podjęła sie organizacji "szlachetnej paczki" dla jednej z rodzin.

Zdjęcie wyremontowanej sali. Widok drzwi wejściowych oraz telewizora zawieszonego na ścianie.

Po blisko miesiącu intensywnych prac remontowych, OSP Jonkowo zakończyło renowację świetlicy.

Logo Akademii Sztuk Walki Jonkowo na tle biało-czerwonych wstążek.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na Rodzinny Turniej Sprawnościowy z okazji Dnia Niepodległości, który odbędzie się w czwartek, 9 listopada 2023 r., na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Jonkowie. Stratujemy o godzinie 17:00.