Grafika przedstawiająca cztery osoby z rodziny. Zawiera tekst: piknik rodzinny

Wójt Gminy Jonkowo, Jacek Jatkiewicz, w imieniu swoim i organizatorów zaprasza Mieszkańców Gminy Jonkowo na Piknik Rodzinny organizowany w ramach XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

Dwie zawodniczki z trenerem.

Reprezentantki Akademii Sztuk Walki Jonkowo po raz kolejny spisały się na medal. Z Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa wracają z medalami. W turnieju startowało 296 zawodników z 23 klubów z całej Polski.

Rower z koszem kwiatów ustawiony na łące

Szanowni Mieszkańcy. 1 czerwca 2024 r.  w ramach obchodów XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem ,,Dobro Rodziny czy Nadgodziny” odbędzie się Rajd Rowerowy: Jonkowo-Polejki-Jonkowo organizowany przez UKS Akademia Sztuk Walki Jonkowo.

Grafika, postaci ludzkie, rodzina na tle nieba z chmurami.

Szanowni Mieszkańcy. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach planowanych w ramach XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, które odbędą się na terenie naszej gminy w dniach 16.05-15.06.2024 r.

Plakat z napisem: widowisko historyczne z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja

Szanowni Mieszkańcy Gminy Jonkowo. Grono Pedagogiczne, Samorząd Uczniowski i cała społeczność Szkoły Podstawowej we Wrzesinie zapraszają na widowisko historyczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Występ w wykonaniu uczniów klas IV-VIII odbędzie się 9 maja 2024 r. o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej przy szkole we Wrzesinie.

Czterech zawodników z trenerem trzymają flagę Polski z napisem IKO Polska, Jonkowo.

Karatecy z Jonkowa udanie rozpoczęli sezon startowy w 2024 rok. Zawodnicy Akademii Sztuk Walki Jonkowo w dniu 06.04.2024 r. wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Węgorzewie. W Zawodach wzięło udział 170 zawodników z 12 klubów. Wśród nich znalazła się reprezentacja karateków z Jonkowa w składzie: Marta Zaniewska, Zuzanna Łach, Maja Werner i Nina Zalech. Był to pierwszy start karateków z Jonkowa w tym roku. Z Węgorzewa zawodniczki z Jonkowa przywiozły cztery medale. Brązowe medale zdobyły Nina Zalech i Zuzia Łach, dla której był to debiut w turniejach. Po srebro w swoich kategoriach wagowych sięgnęły Maja Werner i Marta Zaniewska.

Zdjęcie grupy zawodników karate. Na pierwszym planie trzech zawodników z flagą Polski zawierającą napis: IKO Polska, Jonkowo.

W dniach 1-3 marca 2024 r. reprezentacja Akademii Sztuk Walki Jonkowo w składzie sensei Marek Bębenek, senpai Aleksandra Adamiak i Marcel Kachnowicz szkoliła się na największym w Polsce międzynarodowym seminarium karate 13 PolishFightersCamp w Nałęczowie. W seminarium udział wzięło blisko 450 karateków z Polski, Ukrainy, Niemiec, Norwegii, Francji i Austrii.

Zdjęcie sceny z aktorami i widowni z publicznością podczas spektaklu.

Wiosna jest zwykle w Teatrze Węgajty sezonem otwartości, nowości, pleneru, niespodziewanych spotkań. Chcemy organizacyjnie wychodzić temu naprzeciw. Ludziom łatwiej do nas zajrzeć, mamy więc nadzieję, że poszerzą się kręgi widzów, że teatr będzie dostępny na nowy sposób, dotąd jeszcze nie praktykowany. Zwykle o tej porze roku trafiają tu różni artyści wędrowni. Tym razem dość niespodziewanie zapowiedział swój przyjazd Robert Jakobsson, z legendarnym Teatrem Albatross (Szwecja).