W sobotę 12 listopada 2022 podczas1 Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Króla Zygmunta III WARSAW OPEN reprezentacja Akademii Sztuk Walki Jonkowo spisała się znakomicie.

 

W zawodach wystartowało blisko ponad 280 osób z 23 klubów z całej Polski, w tym 5 z Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Reprezentanci ASW Jonkowo przy niewielkiej obsadzie drużynowo uplasowała się na 15 miejscu.

Zawody stały na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym. Nasi zawodnicy nie zawiedli pokazując prawdziwego ducha walki i zostawiając serce na macie. Wszyscy nasi zawodnicy wrócili z nowymi doświadczeniami oraz pucharami.

Wyniki KUMITE (walki)

  • I miejsce -Maja Werner
  • II miejsce -Iga Kurowska
  • II miejsce - Maja Andrzejewska
  • II miejsce - Norbert Andrzejewski
  • III miejsce- Filip Kurowski

Gratulacje dla wszystkich zawodników za ducha walki.

Po raz kolejny reprezentanci Akademii Sztuk Walki Jonkowo zaznaczyli swoją obecność na sportowej  mapie Polski, tym razem promując naszą Gminę i region w stolicy Polski. Poprzednio karatecy z Jonkowa medale przywozili z turniejów ogólnopolskich w Ciechanowie i Sadownem koło Broku.

Serdeczne podziękowania za pomoc i wielki doping składamy rodzicom. Specjalne podziękowania kierujemy dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jonkowie i Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie za wsparcie, dzięki któremu możliwy był udział naszych zawodników w tym turnieju. Zawodnicy ASW Jonkowo nie zwalniają tempa. Już niedługo  czeka ich kolejny start w turnieju ogólnopolskim. Trzymajcie mocno kciuki.

Tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji sportowej, poprawić kondycję i samopoczucie zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Trenujemy w Szkole Podstawowej w Jonkowie we wtorki  i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 17:50-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet.

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ