Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na Turniej Mikołajkowy​, który odbędzie się we wtorek, 06 grudnia 2022 r., na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Jonkowie. Stratujemy o godzinie 17:00. Bawimy się do 19:00.

 

W trakcie dwugodzinnej rywalizacji przewidziano wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych m.in.: gry edukacyjne i sportowe oraz konkursy z nagrodami. Nie zabraknie konkurencji indywidualnych, jak i zespołowych. Dla najlepszych Mikołaj przygotował świąteczne prezenty. Za wsparcie serdecznie podziękowania składamy dla: Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Wydarzenie realizowana jest w ramach zadania projektu publicznego na 2022 r. pt. "Działania z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców Gminy Jonkowo” przy finansowym wsparciu Gminy Jonkowo.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa całe rodziny. Na sportowo i wesoło spędź czas z ASW Jonkowo.

Ponadto wszystkich chętnych, w wieku od lat 4 do 104, zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Trenujemy we wtorki i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 17:50-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet.

 

Plakat o treści jak poniżej w pliku pdf dostępnym cyfrowo.

 

Plakat w wersji PDF (rozmiar pliku: 145 kB)