Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na Rodzinny Turniej Sprawnościowy z okazji Dnia Niepodległości, który odbędzie się w czwartek, 10 listopada 2022 r., na sali sportowej w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Jonkowie. Stratujemy o godzinie 17:00.

 

W programie przewidziane są gry oraz zabawy o charakterze integracyjnym z nagrodami. Zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju dzieci, młodzież i dorosłych. Zaplanowano indywidualne i drużynowe konkurencje sprawnościowe.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa całe rodziny. Na sportowo i wesoło spędź czas z ASW Jonkowo.

Wydarzenie ma na celu przede wszystkim promowanie postaw obywatelskich i patriotycznych oraz prozdrowotnych. Impreza ma również na celu dbanie i pielęgnowanie wartości i tradycji narodowych.

Wydarzenie zorganizowane przy finansowym wsparciu Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie. Dziękujemy, że jesteście z Nami.

Wszystkich chętnych, w wieku od lat 4 do 104, zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Trenujemy we wtorki  i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 18:00-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet w Szkole Podstawowej w Jonkowie. Szczegóły na plakatach i profilu klubu na facebook.com

 

Plakat o treści jak w pliku PDF, dostępnym poniżej.

 

Plakat w wersji dostępnej cyfrowo (plik PDF, rozmiar: 146 kB)