W imieniu Stowarzyszenia ESWIP serdecznie zapraszam organizacje pozarządowe z terenu Olsztyna i powiatu olsztyńskiego do udziału w projekcie „Inkubator NGO Warmii i Mazur”.

 

W jego ramach w Olsztynie powstał Inkubator NGO,  w którym organizacja i jej przedstawiciele mogą skorzystać ze wsparcia animacyjnego i doradztwa specjalistycznego, a także wziąć udział w kawiarenkach obywatelskich i Szkole liderów/Menadżerów NGO.

Stawiamy przede wszystkim na praktykę – pomożemym.in. zdiagnozować obszary problemowe, wypracować plan rozwoju organizacji, opracować lub skonsultować dokumenty wewnętrzne, zwiększyć kompetencje i wiedzę z zakresu księgowości i innych obszarów działalności organizacji, stworzyć fiszkę projektową, a także nawiązać partnerstwa i współpracę z samorządem czy wypracować pomysł na działalność odpłatną.

Aby zgłosić się do udziału w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać jego scan na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o projekcie, jak również formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://www.eswip.pl/aktualnosci/891,z-nami-rozwiniesz-skrzydla

 

W razie pytań zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego:
Izabela Jurzyńska
Animatorka Inkubatora NGO w Olsztynie
Tel. 660 089 163