Wójt Gminy Jonkowo informuje o przeprowadzeniu konsultacji społecznych dotyczących projektu “Rocznego Programu Współpracy Gminy Jonkowo z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”.

 

Informacje ogólne: 

  1. Do udziału w konsultacjach, których celem jest zebranie opinii w sprawie projektu rocznego programu współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi - zaproszone są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
  2. Przedmiot konsultacji: "Roczny program współpracy Gminy Jonkowo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023".
  3. Termin konsultacji: 17 października 2022 roku do 07 listopada 2022 roku.
  4. Forma konsultacji: zgłoszenie uwag drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Jonkowo, ul. Klonowa 2, 11-042 Jonkowo lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przedłożenie ankiety drogą pocztową lub elektroniczną, drogami jak wyżej.

 

Załączniki:

Zarządzenie nr 149/2022, Wójta Gminy Jonkowo z dnia 03 października 2022 roku w sprawie ogłoszenia konsultacji. (plik PDF, rozmiar: 49 kB)

Projekt rocznego programu współpracy Gminy Jonkowo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023. (plik PDF, rozmiar: 102 kB)

Ankieta dotycząca propozycji rocznego programu współpracy. (plik PDF, rozmiar: 100 kB) - plik zawiera tabele

Ankieta dotycząca propozycji rocznego programu współpracy. (plik w formacie programu MS WORD, rozmiar: 14 kB) - plik zawiera tabele