W dniach10-13 sierpnia 2023 r. odbył się międzynarodowy obóz karate kyokushin 50 IKO SummerCamp w Lublinie, naktórym nie zabrakło również reprezentacji Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Zgrupowanie skupiające ponad 300 osób z Polski, Niemiec, Holandii , Czech, Słowacji, Ukrainy, a także z Finlandii, stało na bardzo wysokim poziomie.

 

Dla podkreślenia wagi 50 edycji IKO SummerCamp, ostatniego dnia, organizatorzy przygotowali test 50 kumite (walki).

Bardzo duża dawka wiedzy, nowych umiejętności z zakresu kihon, idogeiko, kata oraz kumite przekazana przez znakomite osobistości świata kyokushin prosto z Japonii shihanKatsuhitoGorai, dyrektora międzynarodowego departamentu wyszkolenia organizacji IKO oraz wielokrotnego mistrza Japonii AjimaKyohei. Na obozie Akademię Sztuk Walki Jonkowo reprezentowali senseiMarek Bębenek 3 dan i senpaiAleksandra Adamiak.

Nowe doświadczenia i umiejętności będziemy mogli wykorzystać podczas nadchodzącego sezonu treningowego 2023/2024 w naszym klubie Akademii Sztuk Walki Jonkowo.Aby przekonać się, jak karate pozytywnie wpływa na rozwój, wszystkich chętnych zapraszamy do spróbowania swoich sił. Treningi po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy już 5 września. Szczegóły pod nr tel. 795 489 007 – sensei Marek Bębenek. Dołącz do wielkiej rodziny karate.

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

 

Plakat informacyjny o treści przedstawionej poniżej.

 

Treść plakatu:

Zapisy karate kyokushin. Akademia Sztuk Walki Jonkowo. Zapraszamy na treningi. Dzieci do 8 roku życia: wtorki i czwartki 17:00 do 18:00. Młodzież i dorośli: wtorki i czwartki 17:50 do 19:00. Miejsce: Szkoła Podstawowa w Jonkowie, ul. ks. Hanowskiego 29. Dowiedz się więcej pod numerem telefonu: 795 489 007.

Stop dopalaczom! Naszym dopalaczem jest sport.

Śledź nas na Facebooku: Akademia Sztuk Walki Jonkowo.