19.01.2024 r. w naszej szkole, tradycyjnie przed feriami, odbyła się choinka szkolna. Jest to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu, które łączy pokolenia. Tego dnia mają szansę spotkać się nauczyciele, rodzice, uczniowie i absolwenci szkoły. Nasze drzwi zawsze są otwarte dla gości!

 

Popołudnie pełne atrakcji rozpoczęło się wystąpieniem Pani Dyrektor, która powitała zgromadzonych gości oraz nagrodziła wyróżniających się w I semestrze uczniów.
Następnie mieliśmy okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie pt. "Purpurowe gniazdo" w reżyserii niezastąpionej p. Barbary Serbeńskiej. Do udziału w występie pani Basia zaprosiła uczniów wszystkich klas. Gościnnie wystąpili: pani Anita Stadnik (Piękna Pani Zima) i pan Ryszard Walkowski (Mikołaj). Wszystkim bardzo się podobało.

Kolejnym punktem programu była loteria fantowa, która dostarczyła niezwykłych emocji. Każdy chciał wylosować atrakcyjną nagrodę. Potem wszyscy udali się na ognisko przygotowane przez obsługę szkoły. Kiełbaska z ogniska i bigosik szybko przywróciły siły. Teraz już można było się oddać zabawie tanecznej prowadzonej przez profesjonalnych wodzirejów. W międzyczasie chętni robili pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

W stołówce rodzice przygotowali słodką kawiarenkę. Na uczestników zabawy czekała kawa, herbata i lemoniada oraz pyszne ciasto. Przyjazna atmosfera panująca w tym miejscu sprzyjała rozmowom i wspomnieniom dawnych czasów. Po tanecznych zabawach, w cudownych nastrojach, udaliśmy się do domów na zasłużone ferie !!!

Wszystkim życzymy wspaniałego wypoczynku. Widzimy się za 2 tygodnie!

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ