W dniu 07.10.2023 r. reprezentacja Akademii Sztuk Walki Jonkowo wzięła udział w XII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W turnieju udział wzięło 280 zawodników z 27 klubów. Kobieca reprezentacja Akademii Sztuk Walki Jonkowo w składzie: Marta Zaniewska i Aleksandra Adamiak wywalczyła dwa medale:

II miejsce Marta Zaniewska

III miejsce Aleksandra Adamiak

Z kolei w dniu 28 października reprezentantki Akademii Sztuk Walki Jonkowo walczyły na XIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży w Sadownem koło Broku. Nasz Klub i Gminę reprezentowały, senpai: Maja Werner, Marta Zaniewska i Nina Zalech. Zawodniczki pokazały wielkiego ducha walki i serce do karate. Na najwyższym stopniu podium stanęła Maja Werner zdobywając złoto w swojej kategorii wagowej. Brąz po zaciętej i wyrównanej walce zdobyła Marta Zaniewska. Bez medalu, ale z nowym doświadczeniem wraca tym razem Nina Zalech. Gratulacje dla całej ekipy. Serdeczne podziękowania za pomoc i opiekę nad zawodnikami składamy dla senpai Rafała Rogala. Rodzicom i kibicom dziękujemy za głośny doping.

Tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji sportowej, poprawić kondycję i samopoczucie zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Trenujemy w Szkole Podstawowej w Jonkowie we wtorki  i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 17:50-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet.