W sobotę 29 października 2022 r. odbył się XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży w Sadownem.W zawodach wystartowało blisko 100 osób z 13 klubów z całej Polski, w tym 5 z Akademii Sztuk Walki Jonkowo.

 

Był to kolejny turniej po wakacyjnej przerwie. Nasi młodzi karatecy po raz kolejny pokazali ducha walki oraz wysokie umiejętności techniczne, co pozwoliło im na przywiezienie do Jonkowa następujących medali w kategoriach kumite (walki):

  • 1 miejsce - Maja Andrzejewska
  • 2 miejsce Norbert Andrzejewski
  • 2 miejsce Iga Kurowska
  • 2 miejsce Filip Kurowski

Tym razem bez medalu, ale z nowymi doświadczeniami wraca Maja Werner. Brawa za wielkiego ducha walki dla Mai. Walka zakończyła się dopiero po wyrównanej dogrywce przez wskazanie sędziów.Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania dla kibiców za głośny doping. Szczególne podziękowania składamy dla Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie za wsparcie udziału zawodników w turnieju. Dziękujemy, że jesteście z Nami.

Po raz kolejny zawodnicy ASW Jonkowo godnie reprezentowali naszą Gminę i region na sportowej arenie w kraju. Nie zwalniamy tempa i trenujemy dalej ciężko, gdyż już w połowie listopada na karateków z Jonkowa czekają kolejne wyzwania sportowe.

 

Ty też możesz zostać mistrzem karate. Tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji sportowej, poprawić kondycję i samopoczucie zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Trenujemy w Szkole Podstawowej w Jonkowie we wtorki  i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 17:50-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet.

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ