W dniach 21-30 czerwca 2024r. w malowniczej miejscowości Murzasichle odbył się XIII letni obóz karate kyokushin "Murzasichle Summer Camp".

 

W obozie uczestniczyło blisko sto osób z pięciu zaprzyjaźnionych klubów z Jonkowa, Ostródy, Iławy,  Szczytna i Trąbek Wielkich. Z Akademii Sztuk Walki Jonkowo udział w obozie wzięło 25 karateków.Uczestnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów w tymm.in. Shihan Dariusza Hrynowieckiego 5 dan. Podczas obozu odbywały się treningi ogólnorozwojowe, techniczne, a także przygotowujące do egzaminu na stopnie kyu, który został przeprowadzony w trakcie obozu.

Jednak obóz, to nie tylko ciężka praca. Uczestnicy mieli jak zawsze zapewnione atrakcje, takie jak ogólnodostępny basen, Gubałówka, Muzeum Tatrzańskie, zajęcia strzeleckie, warsztaty malowania na szkle, dyskoteka, gry i zabawy integracyjne i wiele innych. A wszystko po to, by uczestnicy mogli rozwijać swoje ukryte talenty.

Ponadto, uczestnicy mieli okazję poznać nowych przyjaciół, spędzić czas na świeżym powietrzu oraz przeżyć wiele emocjonujących chwil podczas różnorodnych aktywności integracyjnych. Celem obozu karate było nie tylko poprawienie sprawności fizycznej i technicznych umiejętności, ale także budowanie charakteru, wytrwałości i ducha karate kyokushin.

 

Tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji sportowej, poprawić kondycję i samopoczucie zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. W okresie wakacji letnich treningi odbywają się na Błoniach w Jonkowie we wtorki i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 17:50-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet.

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ