Reprezentantki Akademii Sztuk Walki Jonkowo po raz kolejny spisały się na medal. Z Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa wracają z medalami. W turnieju startowało 296 zawodników z 23 klubów z całej Polski.

 

Na najwyższym stopniu podium w swojej kategorii stanęła senpai Zuzia Łach. Z kolei Marysia Wiszowata w swoim debiucie zajęła trzecie miejsce.  Gratulujemy wielkiego ducha walki i serca do karate, które zostawiłyście na macie.  Dziękujemy za godne reprezentowanie ASW Jonkowo i Gminy Jonkowo na sportowej arenie Polski. Senpai Rafał Rogala dziękujemy za opiekę nad zawodnikami.

Kolejne wyzwania czekają zawodników po wakacyjnej przerwie.

 

Tych wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji sportowej, poprawić kondycję i samopoczucie zapraszamy do aktywnego spędzania czasu poprzez treningi karate kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. W okresie wakacyjnym trenujemy na Błoniach w Jonkowie we wtorki i czwartki w dwóch grupach wiekowych: 17:00-17:50 grupa dzieci do lat 8; 17:50-19:00 młodzież i dorośli oraz samoobrona dla kobiet.

Dołącz do wielkiej rodziny karate. Zadbaj o zdrowy rozwój psychofizyczny swojego dziecka. Przyjdź i przekonaj się sam. Zdrowie - sprawność - dyscyplina - pasja - wychowanie - pokora i szacunek. Takie wartości przekazujemy najmłodszym na treningach w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Szczegóły dotyczące treningów pod nr tel. 795489007 (sensei Marek).

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ