Już w najbliższą sobotę, 13 lutego, od godz. 9.00 na stronie internetowej "Łączy nas piłka” czekają na nas piłkarskie emocje.

Ogólnopolski Finał o Puchar Prezesa PZPN, który odbędzie się w Warszawie. Weźmie w nim udział 16 drużyn z całego kraju. Województwo warmińsko-mazurskie będzie reprezentować drużyna ŻURI OLSZTYN. Drużynę  do zwycięstwa poprowadził  trener Łukasz Galik.

Udział w takim wydarzeniu jest marzeniem wielu chłopców. W tym roku te marzenie spełniło się drużynie ŻURI, w której gra trzech zdolnych piłkarzy z gminy Jonkowo z rocznika 2010: Adamowi Pięknikowi, Łukaszowi Górzec i Jakubowi Dąbrowskiemu.

Adam, Łukasz i Kuba swoje zainteresowania piłką nożną rozwijali w lokalnych klubach sportowych. Trenerzy widząc rozwój swoich podopiecznych są dumni z postępów jakie osiągają. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz instytucji współpracujących, m.in. SP. 18 Olsztyn oraz Piotra Żurawiela założyciela ŻURI OLSZTYN, który z poświęceniem przekazuje nabytą wiedzę i doświadczenie kolejnym pokoleniom. Wszyscy podopieczni mają szansę na osiągnięcie wielkich sukcesów.

Wszystkich gorąco zachęcamy do trzymania kciuków a zagorzałych kibiców do oglądania transmisji z fazy grupowej, która dostępna będzie na stronie "Łączy nas piłka" Faza finałowa będzie transmitowana online na kanale youtube.

Reprezentanci z Gminy Jonkowo ze swoim trenerem. Trzech młodych piłkarzy i trener.