Dziś jest , r.
giweather joomla module

We wtorek 11 listopada 2014 r. po raz siódmy rozegrany został Jesienny Puchar Strzelecki z okazji Dnia Niepodległości. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 18 drużyn, reprezentujących sołectwa naszej gminy oraz gości z sąsiednich samorządów. Zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna Wołowno I w składzie: Paweł Majewski, Zbigniew Dzik, Bogdan Noga, uzyskując wynik 232 punktów. W klasyfikacji indywidualnej najcelniejszym okiem wykazał się Bogdan Noga z Wołowna, który wywalczył 86 punktów.

1.Bogdan Noga86
2.Jarosław Drężek85 więcej trafień w "10"
3.Klaudia Olszewska85 mniej trafień w "10"
4.Jakub Wenda84
5.Krzysztof Siekierski83 więcej trafień w "10"
6.Monika Nienartowicz83 mniej trafień w "10"
7.Piotr Michalak82 więcej trafień w "10"
8.Jarosław Gil82 mniej trafień w "10"
9.Paweł Majewski81 więcej trafień w "10"
10.Jerzy Kurek81 mniej trafień w "10"

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary (miejsca I-III) oraz pamiątkowe dyplomy (miejsca I-VI). W konkurencji indywidualnej zawodnicy otrzymali medale (miejsca I-III) oraz pamiątkowe dyplomy (miejsca I-VI). Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w zawodach. Jednocześnie zapraszamy na kolejne wydanie pucharu (wiosenny) w dniu 3 maja 2015 r.

Zawody przeprowadzono w oparciu o wewnętrzny regulamin oraz przepisy ISSF i PZSS. W zawodach wzięło udział 56 zawodników. Przeprowadzono jedną konkurencję: karabin sportowy bocznego zapłonu, dystans 50 m, pozycja leżąca z podpórką, przeziernikowe przyrządy celownicze. Strzelanie 3x strzały próbne i 10x strzały oceniane. Prowadzono klasyfikację drużynową i indywidualną. Protestów nie zgłaszano. Sędzia Główny Strzelań - Wojciech Giecko, Sędzia Strzelań - Zbigniew Tyc, Artur Grzybek Kierownik Biura Obliczeń - Karol Janczewski, Kierownik Zawodów: Rafał Zasański.