Dziś jest , r.
giweather joomla module

Wychodzimy na pierwszą połowę nie tak skoncentrowani jak powinniśmy i mimo optycznej przewagi i utrzymywania się przy piłce tracimy 2 bramki. Z takim bagażem schodzimy do szatni.

20191015 03Przerwa została jednak dobrze wykorzystana na poprawienie ustawień, rozmowę motywacyjną i dało to rezultaty. Wychodzimy z szatni z nową wiarą i siłami. Dopadamy przeciwnika na jego połowie i po pięknej składnej akcji bramkę kontaktową zdobywa Mariusz Krech. 5 min później bramkę wyrównującą strzela Łukasz Żuk. Rywal nie zdążył dobrze rozpocząć gry od środka, a już stracił piłkę po przejęciu przez naszego obrońcę Adriana Vossa. Adrian minął 3 zawodników Starego Olsztyna i „ huknął” z taką siłą że mało nie zerwało siatki.

Wychodzimy na prowadzenie. Po zdobytej bramce nie odpuszczamy i dalej jesteśmy na połowie rywala. Błękitni wyprowadzają jedna kontrę i niestety po do środkowaniu piłka niefortunnie odbija się od ręki naszego kapitana. Po rzucie karnym rywale wyrównują, lecz w dniu dzisiejszym tylko na tyle było ich stać. Nasi zawodnicy jeszcze bardziej nabrali wiatru w żagle i strzelili 3 bramki. Po jednej, Michał Laskowski, Damian Romańczuk, i znów Łukasz Żuk.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956