Dziś jest , r.
giweather joomla module

Akademia Sztuk Walki Jonkowo serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na "Rodzinny Turniej Sportowy", który odbędzie się we wtorek 15.10.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Jonkowie w godz. 17:00-19:30.

 

Udział w zawodach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają medale i nagrody. Nie zabraknie niespodzianek, torów przeszkód i konkurencji sprawnościowych, zarówno indywidualnych jak i zespołowych. Oprawę muzyczną zapewni nam DJ Majonez, a to gwarantuje nam świetną zabawę. Dla najmłodszych znajdzie się również słodka niespodzianka. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy małych i dużych, młodzież i "starszaków". Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, na wesoło i sportowo spędź czas z ASW Jonkowo :)

"Rodzinny Turniej Sportowy" Akademii Sztuk Walki Jonkowo odbywa się pod hasłem "Stop dopalaczom! Moim Dopalaczem jest Sport!". Sport, zasady, wychowanie, edukacja, dyscyplina, zdrowie - to wartości które nam towarzyszą na co dzień. Szczegóły dotyczące turnieju można uzyskać pod nr tel. 733 613 211 - sensei Marek Bębenek. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Urzędu Gminy Jonkowo.

20191012