Dziś jest , r.
giweather joomla module

Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i znacząca przewaga na boisku. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy „dopadli” do przeciwnika i nie pozwolili mu na wyjście ze swojej połowy.

20191010Po 5 minutach obejmujemy prowadzenie kolejnej bramce w lidze Łukasza Żuka. Okazji na kolejne gole mieliśmy jeszcze wiele, lecz źle ustawione celowniki naszych napastników nie pozwoliły na zwiększenie przewagi. Strzelamy jeszcze jedna bramkę w pierwszej połowie po bardzo ładnej asyście Arkadiusza Jurkiewicza do Łukasza Nowaka i pięknym strzale w samo okienko. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i „ do szatni’’ tracimy bramkę. W drugiej połowie na 10 minut inicjatywę przejęli przeciwnicy. Dorzucamy jeszcze trzy bramki oraz tracimy jedną. Na listę strzelców wpisali się Damian Romańczuk, który rafił dwukrotnie oraz pierwszą bramkę w tym sezonie zdobywa nasz Tunezyjski transfer Marouen Zghondi.

Ogromne brawa dla zawodników oraz kibiców którzy mimo zimnej aury wypełnili trybuny po brzegi.

Zapraszamy w najbliższą niedziele na mecz z Błękitnymi Stary Olsztyn w Jonkowie, który rozpocznie rundę rewanżową o mistrzostwo SERIE B
13.10.2019r godzina 14.00 Camp Nou Jonkowo.

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956