Dziś jest , r.
giweather joomla module

Dużo emocji, zabawy i fajnej gry w piłkę nożną. Tak można w skrócie opisać nasz turniej. Wszystko odbyło się w rodzinnej i sportowej atmosferze i mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

20190620 03Dziękujemy drużynom za liczne przybycie i zapraszamy za rok. Serdeczne podziękowania należą się również dla tych, którzy pomogli w organizacji turnieju.

A tak zaprezentowały się nasze drużyny:

Trener Mariusz- 5 miejsce. Zabrakło 1 pkt, żeby awansować do półfinału. Dużo dobrej gry, ładnych bramek i zaangażowanie w każdym meczu. Tak trzymać.

Trener Arek- Bardzo dobre 3 miejsce na 14 drużyn. Drużyna spisała się na medal. Na dodatek nasz bramkarz Błażej Krzemiński dostał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju.

Trener Paweł- 4 miejsce. Po czterech wygranych awans do półfinału. Niestety przegrana i w meczu o 3 miejsce też nie udało się pokonać rywali. Bardzo dobry turniej w wykonaniu naszej drużyny.

Trener Daniel- drużyna musiała uznać wyższość rywali w turnieju i zajęła 14 miejsce. Duże brawa za zaangażowanie w każdym meczu.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SPim.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

20190620 01  20190620 02