Dziś jest , r.
giweather joomla module

W minioną niedzielę (17.02.2019) zagraliśmy wspólnie dla Oli. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo wszystko się udało i przebiegło po naszej myśli.

20190223 01Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za pomoc w organizacji turnieju, drużynom i gościom za liczne przybycie.

Co najważniejsze dziękujemy z całego serca za to, że puszki, do których zbieraliśmy pieniądze zapełniły się do pełna. 

Łączna kwota jaką udało się zebrać to 13 614 zł.

Jesteście wielcy.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

20190223 02Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im. T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

 

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956