Dziś jest , r.
giweather joomla module

W sobotę 12 stycznia nasza drużyna wzięła udział w turnieju Polonia Winter Cup dla rocznika 2010, organizowanym przez Polonię Lidzbark Warmiński.

  20190126

W zmaganiach wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasi piłkarze trafili na bardzo mocne zespoły z Mrągowa, Korsz i Lidzbarka Warmińskiego. Od początku widać było, że poziom rozgrywek będzie bardzo wysoki. Wyniki w grupie: AP-Mini Soccer Mrągowo 0:1AP- MKS II Korsze 2:2AP- Polonia Lidzbark Niebiescy 4:0Z drugiego miejsca w grupie awansowaliśmy do ćwierćfinału gdzie czekał na nas zespół MKS I Korsze. Wynik 6:0 pokazał na co stać naszą drużynę. Półfinał zapowiadał się bardzo ciężko, gdyż czekał nas kolejny bój z drużyną z Mrągowa. Był to wyrównany pojedynek, w którym nieznacznie ulegliśmy 1:2. Kilka znaczących błędów sędziego zaważyło na postawie naszych graczy.

Mecz o 3 miejsce i znowu rywal z grupy MKS II Korsze. Po regulaminowym czasie gry wynik 1:1 i seria rzutów karnych. W tym dniu nie mieliśmy szczęścia, dwa karne obronione przez bramkarza i ostatecznie 4 miejsce. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie bo tego im nie brakowało.

GALERIA ZDJĘĆ>>