Dziś jest , r.
giweather joomla module

W sobotę 19 stycznia w hali sportowej przy ulicy Mickiewicza 25 w Morągu odbył się drugi turniej z cyklu Młody Piłkarz Morąg Cup 2019. W turnieju rocznika 2010/2011 wzięło udział 10 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy.

Tuż przed rozpoczęciem turnieju minutą ciszy uczczono pamięć zamordowanego Prezydenta Gdańska, śp. Pawła Adamowicza.

20190123 05Sam turniej przy niezwykle gorącym i żywiołowym dopingu kibiców z Barczewa dostarczył wielu emocji sportowych. Rozgrywki grupowe wyłoniły cztery najlepsze ekipy turnieju, które zmierzyły się ze sobą w spotkaniach półfinałowych. W pierwszym pojedynku doszło do „bratobójczego” starcia między dwiema ekipami Młodego Piłkarza Jonkowo. O zwycięstwie zadecydowały dopiero rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy ekipy X. W drugim meczu półfinałowym obyło się bez karnych - Żuri Olsztyn wygrało 2-1 z AP Ostróda.

Sam finał okazał się dominacją młodych piłkarzy Żuri, którzy 4-0 wygrali z rywalami z Jonkowa.

Na trzeci i ostatni turniej Młody Piłkarz Morąg Cup 2019 zapraszamy w sobotę 26 stycznia – tym razem w sportowe szranki staną drużyny z rocznika 2012 i młodszych. Start o godzinie 9:00!

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

20190123 06W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SP im. T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956