Dziś jest , r.
giweather joomla module

Młody Piłkarz Jonkowo ogłasza nabór do szkółki piłkarskiej. Tworzymy nowe grupy i uzupełniamy istniejące. Pierwszy trening już 2 września. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy. Nie czekaj zapisz się już dziś. Nabór trwa do końca września. 

Po ostatniej zasłużonej porażce 3:0 z drużyną z Łęgajn podnosimy się i wygrywamy 8:3 bardzo trudny mecz z wiceliderem ligi KS Wrzesina. Przede wszystkim chcieliśmy pogratulować kolegom z Wrzesiny awansu.

Dużo emocji, zabawy i fajnej gry w piłkę nożną. Tak można w skrócie opisać nasz turniej. Wszystko odbyło się w rodzinnej i sportowej atmosferze i mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej we Wrzesinie, Marcin Szablak, zajął zaszczytne, pierwsze miejsce w ogłoszonym przez Województwo Warmińsko-Mazurskie konkursie informatycznym „Szlakiem Mikołaja Kopernika” w kategorii wiekowej kl. VII-VIII oraz kl. III gimnazjów.

W dniu 18 czerwca, tj. we wtorek, Akademia Sztuk Walki Jonkowo w godzinach 17:00-20:00 zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy na Rodzinny Piknik Karate pod hasłem "Bezpieczne wakacje". Piknik odbędzie się w Jonkowie na Błoniach.

Nasza drużyna w rozgrywkach Żaka w półfinale zajęła 2 miejsce, wygrywając 3 mecze i ponosząc jedną porażkę. Dzięki zajęciu drugiego miejsca awansowaliśmy do finału tych rozgrywek.