Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniu 20 czerwca (tj. środa) w godz. 17:00-19:00 zapraszamy klubowiczów ASW Jonkowo wraz z rodzinami oraz wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na Błonia w Jonkowie do wspólnego spędzenia czasu na sportowo i wesoło podczas "Rodzinnego Pikniku Karate", którego hasłem przewodnim będą BEZPIECZNE WAKACJE.

W dniu 15.06.2018 r. o godzinie 8.00-8.10 w programie na żywo na antenie TVP3 Olsztyn wystąpili zawodnicy ASW Jonkowo!

Książka „Dziecięcym piórem” to zbiór wierszy i opowiadań laureatów Gminnego Konkursu Literackiego „Opowieść wigilijna wierszem i prozą”, który został zorganizowany w Szkole Podstawowej we Wrzesinie w grudniu 2017r. Premiera tego wydawnictwa odbyła się 24 maja 2018 r. w budynku placówki. Dolny hol na to popołudnie zamienił się w kawiarnię literacką. Udekorowane kwiatami stoły czekały na zaproszonych gości.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Jonkowo na bezpłatne zajęcia karate.

Zapraszamy na turniejowy dzień dziecka! Ogólnopolski turniej w Jonkowie! Będzie się działo! Pierwszy raz w Jonkowie odbędzie się turniej wielu kategorii wiekowych rozgrywany na 2 boiskach równolegle!

Zapraszamy wszystkich dorosłych i  dzieci z gminy Jonkowo na świetne zajęcia motoryczne i ogólnorozwojowe z naszym trenerem Pawłem Przygockim! Najbliższy taki trening odbędzie się dnia 16.06 od godziny 12:30 do 15:30.