Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniu 10.06.2017 w Białymstoku odbył się "II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin" w którym udział wzięło 212 zawodników z 24 klubów z Polski oraz Białorusi, Rosji i Mołdawii.

22 czerwca 2017 r. (czwartek) zapraszamy do udziału w festynie naukowym pt.: "Dzień Młodego Odkrywcy". Początek festynu godz. 9:00. Spotykamy się na Jonkowskich Błoniach, przy ul. Leśnej.

Po niecałym roku funkcjonowania szkółki MŁODY PIŁKARZ JONKOWO pragniemy podzielić się z państwem naszą radością z naszego ogromnego sukcesu!

30 maja 2017 roku to dzień, w którym przedstawiciele Szkolnego Kołą Caritas z Wrzesiny udali się do Wyższego Seminarium Duchownego "Hosianum", gdzie odbyło się zakończenie i podsumowanie IV edycji akcji "Pola Nadziei" oraz innych akcji podejmowanych w tym roku szkolnym.

26 maja br. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas (SKC) wraz z uczniami klasy III udali się na wycieczkę. Była ona podziękowaniem za ich trud i zaangażowanie w pracę naszego szkolnego koła.

Turniejowy dzień Dziecka. Pierwszy roczek Szkółki Piłkarskiej Młody Piłkarz Jonkowo !!! Zapraszają Trenerzy i Rodzice wszystkich mieszkańców gminy Jonkowo i nie tylko!!!