Dziś jest , r.
giweather joomla module

Pierwszy poważny sprawdzian drużyny trenera Pawła i mamy srebro. Ręce składają się same do oklasków. Do 1 miejsca zabrakło niewiele, bo przegraliśmy tylko z drużyną Młodego Piłkarza Morąg w rzutach karnych. Czyli można śmiało powiedzieć, że Młody Piłkarz rządzi.

 W piątek 14 grudnia w sali sesyjnej urzędu gminy w Jonkowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 

Ostatnie dwa występy w tym roku zaliczyli zawodnicy Olsztyńskiego Klubu KYOKUSHIN Karate.

Po raz kolejny nauczycielki pracujące w Szkole Podstawowej we Wrzesinie z klasami I-III udowodniły, że nauka może być wspaniałą zabawą. Tym razem III edycja Biwaku Edukacyjnego zbiegła się z obchodzonymi w naszym kraju andrzejkami, co stało się doskonałą okazją do nietypowych zajęć, łączących tradycję z edukacją matematyczną.

Jeśli nie możesz być na głównych WARSZTATACH BOŻONARODZENIOWYCH w Jonkowie w dniu 14 grudnia w świetlicy SP Jonkowo, to miniwarsztaty są właśnie dla Ciebie. W 9 miejscowościach naszej gminy wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił i własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Kolejny turniej i kolejne miejsce na podium. Drużyna MP Jonkowo zajęła 3 miejsce. Do tego na solidnym 6 miejscu uplasował się nasz drugi zespół. O trzecim miejscu naszej drużyny zadecydował wygrany mecz z GKS Stawiguda.