Dziś jest , r.
giweather joomla module

Pierwsze urodziny szkółki MŁODY PIŁKARZ JONKOWO !!!. Dnia 3 czerwca odbył się turniej zorganizowany z okazji roku funkcjonowania szkółki. Na imprezę zostały zaproszone 24 drużyny z całego województwa.

Zaczynamy już w niedziele 6 sierpnia o godz.18 – otwarciem dużej wystawy Warmińskiej pracowni ikony w Teatrze Węgajty, następne wydarzenia otwarte dla publiczności to spotkanie z wykładami i koncertem 10 sierpnia o godz.17 w Górowie Iławeckim i podsumowanie pierwszej części warsztatów śpiewu- koncert z wykładem 11 sierpnia o godz.19 w Teatrze Węgajty. To spotkanie warsztatowe w tym roku jest też ostatnim wydarzeniem domykającym nasz projekt “Cresta 2017 – Artystyczna wędrówka granią na szlaku pogranicza kultur między Ukrainą, Białorusią i Polską” i w związku z tym mamy gości ze Lwowa-wszystkie informacje w folderze poniżej. Zapraszamy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II Pikniku Historycznego, który odbył się w Jonkowie 1 lipca 2017 r.

W dniu 10.06.2017 w Białymstoku odbył się "II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin" w którym udział wzięło 212 zawodników z 24 klubów z Polski oraz Białorusi, Rosji i Mołdawii.

22 czerwca 2017 r. (czwartek) zapraszamy do udziału w festynie naukowym pt.: "Dzień Młodego Odkrywcy". Początek festynu godz. 9:00. Spotykamy się na Jonkowskich Błoniach, przy ul. Leśnej.

Po niecałym roku funkcjonowania szkółki MŁODY PIŁKARZ JONKOWO pragniemy podzielić się z państwem naszą radością z naszego ogromnego sukcesu!