Dziś jest , r.
giweather joomla module

Fundacja Albatros z Bukwałdu (gm. Dywity) informuje, że w ramach działalności Ptasiej Straży rozpoczyna realizację pilotażowego projektu na terenie powiatu olsztyńskiego, który ma na celu sprawne zorganizowanie pierwszej pomocy dla poszkodowanych dzikich ptaków.

Urząd Skarbowy w Olsztynie uprzejmie informuje, że w każdy wtorek listopada – 7.11, 14.11, 21.11 i 28.11 organizuje szkolenia w zakresie JPK_VAT, które odbywać się będą w Sali Konferencyjnej nr 1 w budynku Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie w godz. 10.00 - 11.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pozostające bez zatrudnienia i kwalifikujące się do GRUPY DOCELOWEJ do udziału w projekcie pt: „ZAMIEŃ WYKLUCZENIE NA ZATRUDNIENIE”, nr RPWM.11.01.02-28-0004/17  realizowanym przez Instytut Wiedzy i Rozwoju Elżbieta Iwaniec (Lider) z siedzibą przy ul. Zygmunta Augusta 18/206, 76-200 Słupsk oraz Chrześcijańską Misją Pomocy Ludziom Uzależnionym "NOWA NADZIEJA" Oddział w Olsztynie (Partner).

Stowarzyszenie Doradców na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich informuje o naborze wniosków na "Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach NATURA 2000".

Komisja Europejska ogłosiłanową inicjatywę– konkurs #BeInclusive EU Sport Awards. Jego zadaniem jest walka z wykluczeniem społecznym na różnych polach – od dyskryminacji mniejszości etnicznych po trudną młodzież. 

Uprzejmie informujemy, iż Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła prace nad akwizycją Partnerów do trzeciej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 października.