Dziś jest , r.
giweather joomla module

NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCENIA DLA STRAŻAKÓW OCHOTNIKÓW Z TEENU NASZEJ GMINY W DNIU ICH ŚWIĘTA!

    Z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim Strażakom ochotnikom z terenu naszej gminy pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Składamy serdeczne podziękowania za Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca, jakim jest Wasza piękna służba i zaangażowanie. Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji! Należą Wam się ogromne podziękowania za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego, za zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy. Niech idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków, św. Floriana, przyświecają Wam zawsze.

Wojciech Giecko - Wójt Gminy Jonkowo 

Słąwomir Wydymus - Przedowniczący Rady Gminy Jonkowo

Radni Gminy Jonkowo