Dziś jest , r.
giweather joomla module

Zapraszamy Mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących lokalizacji parkingów Park&Ride (P&R). Konsultacje dotyczą lokalizacji parkingów w całym Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyn (obejmującym obszar Olsztyna oraz Gmin Barczewo, Stawiguda, Dywity, Jonkowo, Purda i Gietrzwałd).

20181029 02

Celem konsultacji jest poznanie Państwa opinii o lokalizacji parkingów, ich wyposażeniu i działaniach, które mogą zachęcić Państwa do korzystania z nich.

Ankieta jest dostępna w formie interaktywnej (Google Forms – pod tym adresem) oraz w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Gminy, w sekretariacie pokój nr 16. Tam też prosimy składać wypełnione ankiety papierowe; skan ankiety można wysłać również na adres konsultacje@lpw-consulting.pl. Termin składania/wysyłania ankiet upływa 16 listopada 2018 r.

    pdf   ankieta_mof_olsztyn_parkingi_zalacznik

W związku z konsultacjami odbędzie się również spotkanie warsztatowe, którego celem jest poznanie Państwa szczegółowych opinii o lokalizacji parkingów. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Gminy Jonkowo ul. Klonowa 2, 11-042 Jonkowo w dniu 6 listopada 2018 r. godzinie 16.00 w sali sesyjnej (pokój nr 13).

Wszelkie pytania związane z konsultacjami proszę kierować na adres konsultacje@lpw-consulting.pl.

 

 

20181029