,
giweather joomla module

Rozpoczynamy nowy sezon treningowy i startowy. Pierwsze treningi już za nami.

Nasza Akademia to świetna zabawa połączona z treningiem, który nie tylko korzystnie wpływa na rozwój fizyczny, ale również wychowanie dziecka. Karate to nie tylko sport, to również sposób życia, więc jeśli szukacie miejsca by wasze dziecko mogło wyszaleć się sportowo, a przy tym nauczyć pewnych zasad przydatnych w życiu codziennym, jeśli chcecie by nauczyło się pewności siebie, samodyscypliny, a przy tym zasad grzeczności, poszanowania starszych oraz powstrzymywania się od gwałtowności to trafiliście we właściwe miejsce. Zapraszamy na treningi do Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Nasza Akademia to świetne miejsce na rozwój sportowy młodego człowieka. Zajęcia samoobrony i karate skierowane są do wszystkich, niezależnie od kondycji fizycznej, płci i wieku. Jeśli zatem chcesz: realizować się jako sportowiec poprzez udział w turniejach krajowych i zagranicznych, nauczyć się walczyć, zrzucić zbędne kilogramy, dostać porządny zastrzyk adrenaliny, poprawić swoją kondycję i samopoczucie lub po prostu dobrze się bawić to trening w Akademii Sztuk Walki Jonkowo jest właśnie dla ciebie.

Nasza Akademia to wielka sportowa rodzina karate. Oprócz treningów spotykamy się na ogniskach, kuligach, turniejach sportowych, a w zimie również na wspólnym morsowaniu. W każde wakacje trenujemy karate na obozach rekreacyjno-sportowych organizowanych różnych zakątkach Polski. Jeżeli zadawaliście sobie pytanie gdzie w Jonkowie trenować karate, lub gdzie Wasze dziecko powinno trenować karate! To właśnie znaleźliście odpowiedź: Akademia Sztuk Walki Jonkowo. – Zapraszamy na treningi. ASW Jonkowo jest członkiem Polskiego Związku Karate (PZK) i Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushinkaikan. Posiadamy licencję PZK na prowadzenie zajęć z zakresu karate.

W Jonkowie działamy już 4 rok. Zatem jeśli chcesz trenować z mistrzami Białorusi i Czech oraz medalistami wielu turniejów międzynarodowych zapraszamy na treningi karate, które odbywać się będę we wtorki i czwartki w Szkole Podstawowej w Jonkowie ul. ks. Hanowskiego; godz: 17:00 -17:45 grupa dzieci 4-8 lat; 17:45-19:00 grupa młodzież i dorośli.

Dodatkowo od tego sezonu zapraszamy na zajęcia z kickboxingu i muay-thai, tylko dla osób w wieku od 15 lat. Treningi poprowadzi instruktor sztuk walki, a zarazem instruktor ASW Jonkowo – Szamil Szabajew, medalista mistrzostw krajowych i zagranicznych, od wielu lat związany ze sportami walki. Zapisy bezpośrednio u trenera tel. 516 099 751. Pierwszy trening już w poniedziałek 11 września. Przyjdź, zobacz, sprawdź się.

20170908 01

 

20170908 02