,
giweather joomla module

Zapraszamy na turniejowy dzień dziecka! Ogólnopolski turniej w Jonkowie! Będzie się działo! Pierwszy raz w Jonkowie odbędzie się turniej wielu kategorii wiekowych rozgrywany na 2 boiskach równolegle!

20180605 03Rok temu myśleliśmy, że więcej zorganizować się nie da - a jednak! Poziom rozgrywek będzie bardzo wysoki, odwiedzi nas aż 40 drużyn, w tym Legionovia Legionowo, ekstraklasowy zespół-Arka Gdynia oraz pierwszoligowy Stomil Olsztyn.

20180605 049 czerwca zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym młodym piłkarzom! Startujemy o godzinie 9 na 2 boiskach równolegle i jak zwykle poza piłką zapewniamy wiele innych atrakcji, np.: pokaz karate ASW JONKOWO. Warto zabrać notatnik na autograf, bo udało nam się zaprosić piłkarza ze światowych boisk! Po zakończonych meczach zapraszamy na Błonie, gdzie odbędzie się oficjalne rozdanie medali i pucharów! Następnie prywatnie możemy wspólnie uczestniczyć w zabawie ;) 

Szczegóły na plakatach… Liczymy na wasze przybycie! Gooooorąco zapraszamy do obejrzenia naszego, krótkiego FILMU zapowiadającego ten turniej.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!

WSZYSTKIE DZIECI od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka. DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !

W okresie letnim trenujemy na Orliku przy  SP im.T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:TRENERZY: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956