,
giweather joomla module

Zapraszamy wszystkich dorosłych i  dzieci z gminy Jonkowo na świetne zajęcia motoryczne i ogólnorozwojowe z naszym trenerem Pawłem Przygockim! Najbliższy taki trening odbędzie się dnia 16.06 od godziny 12:30 do 15:30.

20180605 01Tylko u nas pełen profesjonalizm, 100% zaangażowania w trening, 100% serca wkładanego w przygotowanie każdego treningu, odpowiedni do tego typu treningu sprzęt sportowy! Zajęcia prowadzone są nie odpłatnie. 

Jeśli chcecie Państwo, aby wasze dzieci odpowiednio rozwijały się, były sprawne fizycznie, ruchowo, koordynacyjnie- nie ma nic lepszego niż nasze treningi! 

DLA PRZYPOMNIENIA:

PAWEŁ PRZYGOCKI

  • absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
  • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness
  • nowoczesne formy gimnastyki; wydane przez MENiS
  • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness
  • ćwiczenia siłowe; wydane przez MENiS
  • absolwent Fizjoterapii (Biomasażu) Centrum Nauki i Biznesu “Żak”
  • Trener Personalny Fitness Osób Starszych specjalista żywienia i suplementacji Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i Muscle Fit; System “Sylwetka”
  • uczestnik wielu szkoleń i konferencji m.in. Dietetyka i Suplementacja (Jakub Mauricz), Funkcional Training (Jakub Mauricz), Body Gym – Trening Funkcjonalny (PSF 4 FIT), Żywienie Ludzi Aktywnych (PKOl).

 

20180605 02Pod kątem treningu motorycznego oraz piłki nożnej Paweł szkolił się u najlepszych. Ukończył szkolenia z zakresu "Oceny funkcjonalnej FMS" oraz "Kształtowania motorycznego w ujęciu funkcjonalnym" pod okiem Remigiusza Rzepki - trenera przygotowania motorycznego reprezentacji Polski w piłce nożnej od 2011roku. Uczestniczył również w szkoleniu "Żywienie i suplementacja w piłce nożnej" prowadzonym przez dietetyka i specjalistę od suplementacji Legii Warszawa - Wojciecha Zep.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!

WSZYSTKIE DZIECI od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka. DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !

W okresie letnim trenujemy na Orliku przy  SP im.T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:TRENERZY: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956