,
giweather joomla module

MŁODY PIŁKARZ JONKOWO pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Warmińsko Mazurskiego Związku Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na cykl turniejów MŁODY PIŁKARZ JONKOWO CUP 2018! Piłkarze, rodzice zapraszamy do wspólnej zabawy!

20180105 01

Jest to kolejny tego typu turniej, który mamy przyjemność organizować dlatego już wiemy, że kto do nas nie przyjdzie będzie później tego żałować! Gwarantujemy super zabawę zarówno dla dzieci jak i dorosłych!  Szczegóły na plakacie.

Podczas turnieju przeprowadzimy licytacje kilku przedmiotów. Zebrane środki przeznaczymy na zakup bramek na nowe boisko, które stworzyliśmy za pomocą własnych i pomocnych nam rąk! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Słowo o nas: jesteśmy szkółką piłkarską powstałą w kwietniu 2015r. Od dwóch lat prężnie działamy w Jonkowie. W czasach postępu technologicznego i coraz bardziej wydłużającego się czasu spędzanego przed ekranami monitorów niezmiernie istotne jest, by zaszczepić zapał do aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Z takim założeniem otwieraliśmy szkółkę. Założycielami szkółki są Mariusz Krech oraz Arkadiusz Jurkiewicz- koledzy z boiska. Kiedyś ich największą pasją była gra w piłkę, teraz po latach pragną pracować w dziećmi, nauczać, wychowywać ,a przy okazji uczyć gry. Piłka nożna to nie tylko bieganie za piłką – przede wszystkim jest to nauka pracy zespołowej, zasad fair play, wspólnego przeżywania sukcesów i porażek.

Do zobaczenia, pozdrawiamy Arkadiusz i Mariusz