,
giweather joomla module

W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM STANU EPIDEMICZNEGO, W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW URZĄD GMINY W JONKOWIE  ZOSTAJE ZAMKNIĘTY DLA INTERESANTÓW DO ODWOŁANIA

Szanowni Państwo, z uwagi na wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium RP koronawirusa zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszym Urzędzie.

W związku decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej we wszystkich szkołach, przedszkolach oraz żłobku na terenie gminy Jonkowo od dnia 12 marca do 25 marca zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. W dniach 12 i 13 marca w w/w placówkach prowadzone będą jedynie zajęcia opiekuńcze.

Komunikat na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

W związku z pojawiającymi się niesprawdzonymi informacjami tzw. fake newsami, dotyczącymi aktualnej sytuacji epidemicznej na terenie naszego kraju i gminy informujemy, że Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie w trakcie odprawy w dniu 14 marca poinformował, że wydziały d/s zwalczania cyberprzestępczości monitorują internet i będą ścigały autorów rozpowszechniających w/w treści.

Dyrektor Żłobka Publicznego w Warkałach informuje, że w dniach 12.03.2020 r. - 25.03.2020 r. zawieszona zostaje działalność żłobka.

❗️UWAGA❗️ W związku ze stwierdzeniem pierwszych przypadków zakażeń koronawirusem w Polsce, Wójt Gminy Jonkowo rekomenduje odwołanie wszelkich imprez i zebrań na terenie gminy Jonkowo. Apel obowiązuje do odwołania❗️