Dziś jest , r.
giweather joomla module

Firma Skanska realizująca budowę ul. Gościnnej w Gutkowie w dniu 6 grudnia na kolejnym odcinku wylała dywanik asfaltowy. 

W ramach obecnie prowadzonych prac na ul Gościnnej, w dniu dzisiejszym wylana została warstwa podkładowa masy bitumicznej  o długości ok. 300 metrów. Asfalt został wylany m.in. pomiędzy ulicami: Cyprysową i Jarzębinową. W piątek 7 grudnia na ułożoną już warstwę podkładową wylewana będzie warstwa ścieralna. Prace wykonwywane będą od ul. Jarzębinowej w kierunku ul. Kresowej w Olsztynie. W związku z prowadzonymi pracami wystąpią utrudnienia w dojeździe do posesji położonych w rejonie prowadzonych prac. 

Prace związane z budową kanalizacji burzowej prowadzone są na odcinku pomiędzy ul. Cyprysową a ul. Cisową. Tam również już niedługo wykonawca powinien zakończyć prace przy sieciach podziemnych i jak zapowiadają przedstawiciele firmy Skanska, w kolejnym etapie rozpocznie się budowa chodników i ścieżki rowerowej od ul. Kresowej w Olsztynie do osiedla Leśnego na terenie naszej gminy.

Prace prowadzone są w ramach projektu: Budowa ciągu dróg trzeciorzędnych ulic Gościnnej, Kresowej, Wołodyjowskiego, Żurawiej, Perkoza wraz z odcinkiem drogi w gminie Gietrzwałd, jako połączenia drogi wojewódzkiej 527 z DK 16 – węzeł Olsztyn Zachód. 

 GALERIA ZDJĘĆ >>

20181206

 

20181206 02