Dziś jest , r.
giweather joomla module

W środę 30 maja br. umowa na budowę ronda została podpisana!

W imieniu Gminy Jonkowo umowę podpisał wójt Wojciech Giecko, z ramienia wykonawcy - Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Spółka z  o.o. z  Mińska Mazowieckiego, pełnomocnik Jacek Pasik.  Przy podpisaniu umowy obecny był również radny powiatowy Jan Dowgielewicz.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z wygrało przetarg na zadanie  pn. „Budowa ronda na terenie Gminy Jonkowo” za kwotę 2 mln 937 947 tys. zł brutto. Wykonawca deklaruje wejście na plac budowy w miesiącu lipcu. Budowa ronda zgodnie z podpisaną umową musi się zakończyć do 1 października br.

W ramach zleconego zadania wykonawca zobowiązuje się do przebudowy skrzyżowania dróg: wojewódzkiej Nr 527, powiatowej Nr 1203N oraz gminnej Nr 157016N wraz z budową małego ronda o średnicy 36 m – zadania stanowiącego część inwestycji określonej jako: „Budowa ciągu dróg trzeciorzędnych ulic Gościnnej, Kresowej, Wołodyjowskiego, Żurawiej, Perkoza wraz z odcinkiem drogi w gminie Gietrzwałd, jako połączenia drogi wojewódzkiej 527 z DK 16-węzeł Olsztyn Zachód” ujętych w formule Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 zwanych dalej  MOBILNY MOF.

 20180607

GALERIA ZDJĘĆ >>