Dziś jest , r.
giweather joomla module

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie informuje o rozpoczęciu realizacji programu "EWA plus" (Energia, Woda, Atmosfera) z zakresu ochrony środowiska realizowany przez osoby fizyczne.

Uwaga Mieszkańcy Gminy Jonkowo. Z dniem 1 marca 2017 r. w wyniku postępowania przetargowego, ogłoszonego przez Związek Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego nowym operatorem zajmującym się wywozem odpadów komunalnych będzie firma usługowa REMONDIS z siedzibą w Olsztynie.

W związku z ogłoszonym konkursem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie na dofinansowanie działań unieszkodliwienia odpadów i wyrobów zawierających azbest informuję, że od dnia 07.02.2017 r. do dnia 15.03.2017 r. Urząd Gminy w Jonkowie będzie przyjmował Państwa wnioski o dotację. 

Informujemy, że w Nadleśnictwie Kudypy trwa modyfikacja wyznaczonych wcześniej powierzchni referencyjnych i lasów HCVF. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi propozycjami i zgłaszania swoich uwag.

Związek Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego "Czyste Środowisko" zachęca najmłodszych do skorzystania z edukacyjnej gry, pomagajacej właściwie segregować odpady powstające w gospodarstwach domowych.

W związku ze  zorganizowaną przez Związek Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego „Czyste Środowisko” akcją odbioru odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Jonkowo w dniach 06.09.2016 r.- 08.09.2016 r. prezentujemy harmonogram wywozu odpadów z poszczególnych miejscowości naszej gminy.