Dziś jest , r.
giweather joomla module

17 czerwca 2017 roku weszła w życie  zmiana ustawy o ochronie przyrody (Dz. U. z 2017 r. poz. 1074), która zaostrza obowiązujące od początku roku zasady wycinki drzew na prywatnych gruntach.

Dnia 2 czerwca 2017 r. będzie przeprowadzona w miejscowości Jonkowo akcja zbierania odpadów wielkogabarytowych zorganizowana przez Związek Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego „Czyste Środowisko” w Ostródzie.

Skończyłeś studia, a w Twojej głowie brak pomysłów na kolejne kroki w celu dalszego rozwoju kariery zawodowej? Potrzebujesz pewnego startu w branży? Mamy dla Ciebie propozycję!

11 maja to Dzień bez Śmiecenia. W tym roku obchodzony jest pod hasłem #ChceMiSie i zachęca do segregacji odpadów obalając od lat powtarzane na ten temat mity.

Firma REMONDIS informuje, iż z uwagi na przypadające w poniedziałek 17 kwietnia Święto Wielkiej Nocy oraz zamknięcie w tym dniu Instalacji ZGOK odpady zmieszane z zabudowy jednorodzinnej i firm, których odbiór przypada zgodnie z harmonogramem na ten dzień zostaną odebrane w piątek 14.04 (część os. Gutkowo, cz. Os. Mazurskiego, cz. Os Nagórki), w sobotę 15.04 (cz. Os Gutkowo).

Spółka REMONDIS z Olsztyna informuje o zmianie terminów odbioru odpadów komunalnych dla mieszkańców ulic: Brzozowej, Dębowej, Sosnowej, Świerkowej, Leśnej i Hanowskiego 2a w Jonkowie.