Dziś jest , r.
giweather joomla module

Wójt Gminy Jonkowo informuje, że sterylizację suk i kastrację psów z terenu Gminy Jonkowo będą prowadziły w 2017 r. następujące gabinety weterynaryjne:

W dniach od 25.01.2017 roku do 25.02.2017 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania swoich uwag, wniosków odnośnie projektu planu mobilności Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna na lata 2016-2020. 

Wójt Gminy Jonkowo podaje do publicznej wiadomości decyzję o przystąpieniu do przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie inwestycji budowlanej pt ”Budowa drogi gminnej Wrzesina - Porbady - Godki Nr 157004N wraz z ciągami komunikacji rowerowo - pieszej na terenie gminy Jonkowo”.

Wójt Gminy Jonkowo podaje do publicznej wiadomości decyzję o przystąpieniu do przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie inwestycji budowlanej pn. „Przebudowa drogi gminnej Wrzesina – Porbady – Godki nr157004N”.

Wójt Gminy Jonkowo podaje do publicznej wiadomosci decyzję o przystapieniu do przeprowadzenia konsultacji spolecznych odnośnie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Jonkowo.

Wójt Gminy Jonkowo podaje do publicznej wiadomości decyzję o przystąpieniu do przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie inwestycji budowlanej pn. „Przebudowa ulicy Gościnnej w Gutkowie, gmina Jonkowo”.