Dziś jest , r.
giweather joomla module

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pismo z Urzędu Marszałkowskiego o pozytywnej ocenie wniosku w ramach projektu "Poprawa ekomobilności miejskiej na terenie gminy Jonkowo".

W środę (28 czerwca) w Urzędzie Marszałkowskim prezydent Olsztyna podpisał umowy na dofinansowanie projektów związanych z budową Systemu Bezpieczeństwa Regionu Olsztyńskiego w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna.

Trwają prace przy budowie świetlicy w Wołownie. Firma Ogólnobudowlana POR-BUD - Marek Porbadzki z Giedajt jest obecnie na etapie realizacji poszycia dachowego.

Miło nam poinformować, że Gmina Olsztyn w porozumieniu z Gminą Jonkowo i Gminą Gietrzwałd ogłosiła przetarg nieograniczony na budowę ciągu dróg trzeciorzędnych, czyli ulic w Gutkowie i Łupstychu: Gościnnej, Kresowej, Wołodyjowskiego, Żurawiej, Perkoza wraz z odcinkiem drogi w gminie Gietrzwałd, jako połączenia drogi wojewódzkiej 527 z DK16-węzeł Olsztyn Zachód.

Zakończono trzeci, ostatni etap budowy kanalizacji Warkał. Rozpoczęta w 2014 roku inwestycja pozwoliła objąć swym zasięgiem całą miejscowość. Specyfika zabudowy Warkał (wieś rozlokowana jest na odcinku ponad 3km) wymusiła podzielenie prac budowlanych na trzy etapy.

We wtorek 6 grudnia 2016 r. podpisana została umowa na wykonanie II etapu budowy świetlicy wiejskiej w Wołownie.