Dziś jest , r.
giweather joomla module

Widoczne na zdjęciach, a zakupione przez gminę Jonkowo autobusy są już w drodze z fabryki w Turcji do siedziby firmy MMI sp. z o.o. w Zbyszewie.

We wtorek 28 maja br. wójt gminy Jonkowo Wojciech Giecko, ze strony zamawiającego oraz Stanisław Zdrojewski, prezes MMI Sp. z o.o. podpisali umowę na dostawę dwóch autobusów Karsan Atak. 

W poniedziałek 8 kwietnia na platformie zamówień publicznych www.ted.europa.eu ukazło się ogłoszenie gminy Jonkowo o przetargu na zakup niskoemisyjnego taboru autobusowego. 

W środę 13 marca wójt gminy Jonkowo Wojciech Giecko podpisał z marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem umowę na modernizację drogi Mątki - Wilimowo. 

Autobus posiada 51 miejsc dla pasażerów. Poniżej zamieszczamy link do strony dostawcy, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat zaproponowanych naszej gminie w przetargu autobusów. MMI deklaruje, że dostarczy autobusy w ciągu 180 dni od dnia podpisania umowy. W ciągu najbliższych dni oferta zostanie sprawdzona czy spełnia wymogi zawarte w zamówieniu. 

Strona internetowa firmy MMI Sp. z o.o. >>

Informacja z otwarcia ofert >>

 

20190207 02

 

20190207 03

Firma Skanska realizująca budowę ul. Gościnnej w Gutkowie w dniu 6 grudnia na kolejnym odcinku wylała dywanik asfaltowy.