Dziś jest , r.
giweather joomla module

W związku z podpisaniem umowy na realizację zadania pn.: "Budowa ciągu dróg trzeciorzędnych ulic Gościnnej, Kresowej, Wołodyjowskiego, Żurawiej, Perkoza wraz z odcinkiem drogi w gminie Gietrzwałd, jako połączenie drogi wojewódzkiej nr 527 z DK 16 - węzeł Olsztyn Zachód" i przekazaniem w dniu 23.08.2017 r. terenu budowy firmie SKANSKA, wszelkie skargi dotyczące stanu nawierzchni dróg i objazdów obejmujących zmianę organizacji ruchu należy zgłaszać do:

Firma "SKANSKA" S.A. jako generalny wykonawca robót budowy ciągu trzeciorzędnych ulic: Gościnnej, Kresowej, Wołodyjowskiego, Żurawiej, Perkoza, a także odcinka drogi w gminie Gietrzwałd, które będą stanowiły łącznik drogi wojewódzkiej nr 527 z drogą krajową nr 16 informuje, że w nocy z 1 na 2 września 2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. ul. Żurawiej i ul. Kordeckiego.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pismo z Urzędu Marszałkowskiego o pozytywnej ocenie wniosku w ramach projektu "Poprawa ekomobilności miejskiej na terenie gminy Jonkowo".

W środę (28 czerwca) w Urzędzie Marszałkowskim prezydent Olsztyna podpisał umowy na dofinansowanie projektów związanych z budową Systemu Bezpieczeństwa Regionu Olsztyńskiego w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna.

Trwają prace przy budowie świetlicy w Wołownie. Firma Ogólnobudowlana POR-BUD - Marek Porbadzki z Giedajt jest obecnie na etapie realizacji poszycia dachowego.

Miło nam poinformować, że Gmina Olsztyn w porozumieniu z Gminą Jonkowo i Gminą Gietrzwałd ogłosiła przetarg nieograniczony na budowę ciągu dróg trzeciorzędnych, czyli ulic w Gutkowie i Łupstychu: Gościnnej, Kresowej, Wołodyjowskiego, Żurawiej, Perkoza wraz z odcinkiem drogi w gminie Gietrzwałd, jako połączenia drogi wojewódzkiej 527 z DK16-węzeł Olsztyn Zachód.