Dziś jest , r.
giweather joomla module
Ilustracja poglądowa. Flaga Unii Europejskiej powiewająca na wietrze.

Informujemy, że w dniu 07.08.2020 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Jonkowie odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Sylwetki stojących postaci, w tle napis Rada Gminy Jonkowo i herb gminy

Zapraszamy na obrady XXII sesji Rady Gminy Jonkowo, które odbędą się w dniu 30 lipca 2020 roku o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Sala posiedzeń, w tle wykres ze strzałkami w górę

Przewodnicząca Komisji Budżetowej, Bożena Łochajewska, serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetowej na dzień 30 lipca 2020 roku o godzinie 11:30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Jonkowie.

Ręce uniesione podczas głosowania.

Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych, Beata Piłat, zwołuje posiedzenie Komisji na dzień 30 lipca 2020 roku na godzinę 9:00, które odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Pióro leżące na notatniku

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Lech Przegaliński, serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarki na dzień 23 lipca 2020 roku na godzinę 8:00 w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy w Jonkowie.

Widok dłoni przekazującej długopis

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, Janina Tyburska, zwołuje posiedzenie komisji na dzień 15 lipca 2020 roku na godzinę 7:30, które odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.