Dziś jest , r.
giweather joomla module

Za nami X jubileuszowe Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości, w których udział wzięło ok. 100 amatorów i zawodników posiadających uprawnienia strzeleckie.

W zawodach wzięło udział 19 drużyn, z których najlepszą okazała się drużyna OSP I Gutkowo, przed Wołownem I i Garzewkiem. Tradycyjnie już zawody rozpoczął strzał z armaty. Gościem zawodów był poseł na sejm RP Andrzej Maciejewski. 

Zawody zorganizowane zostały przez GOK Jonkowo, Gminę Jonkowo oraz Warmińskie Stowarzyszenie Strzeleckie.

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - 10 najlepszych zespołów

MiejsceDrużynaSkład osobowy Zdobyte punktyUwagi
1.OSP I Gutkowo

> Bartłomiej Zebzda

> Paweł Zapadka

>Robert Sylwestrzak

 238 
2. Wołowno I

 > Adam Nowacki 

> Jarosław Drężek 

> Mieczysław Turek

 219 
3. Garzewko

 > Piotr Drężek 

> Krzysztof Olewiński

> Jakub Olewiński

 207 
4. Gutkowo

 > Grzegorz Polus

> Piotr Bartczak 

> Andrzej Gnyszka

 194 
5. Giedajty II 

 > Dariusz Rybaczyk 

> Andrzej Jasutowicz

> Krzysztof Czarniawski

 193 
6. Nowe Kawkowo II

 > Jan Dowgielewicz 

> Krzysztof Bigus

> Mariusz Wojciechowski

 184 
7. Jonkowo

 > Andrzej Rudziński

> Arkadiusz Dziubak

> Bogdan Borys 

 180 
8. Giedajty I 

 > Maciej Mikiciuk 

> Jacek Milewski

> Jan Sapiński

 177Przewaga trafień w 10 
9. Wołowno II 

 > Krzysztof Pułym 

> Bogdan Noga

> Sławomir Wydymus

 177 
10. Gutkowo II

 > Jakub Wrzesiński

> Zdzisław Januszewski

> Adrian Szarnowski

 173 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - 30 najlepszych strzelców

MiejsceZawodnikZdobyte punkty
1. Robert Sylwestrzak 87
2.Antoni Montes 86
3.Adrian Szarnowski85
4.Jarosłąw Drężek 83
5.Bartłomiej Zebzda 78
6.Andrzej Jasutowicz 78
7.Marek Farańczuk 77
8.Jakub Olewiński76
9. Mieczysław Turek 74
10. Ewelina Zasańska74
11. Wojciech Głowienka74
12.Natalia Jędrzejczak73
13.Dariusz Rybaczyk 73
14.Paweł Zapadka73
15.Maciej Mikiciuk72
16.Piotr Bartczak72
17.Dariusz Piotrowski72 
18.Krzysztof Bigus 71
19.Krzysztof Olewiński71 
20.Damian Zasański70 
21.Bogdan Borys70
22.Joachim Krebs68
23.Jan Dowgielewicz65
24.Jakub Olszewski64
25.Andrzej Rudziński64 
26.Andrzej Gnyszka63 
27.Adam Nowacki62
28.Sławomir Wydymus 62
29.Piotr Drężek60
30.Andrzej Giedryś59 

GALERIA ZDJĘĆ >>

-1
1