Dziś jest , r.
giweather joomla module

Po niecałym roku funkcjonowania szkółki MŁODY PIŁKARZ JONKOWO pragniemy podzielić się z państwem naszą radością z naszego ogromnego sukcesu!

20170605 02W sobotę (27.05) drużyna kat. U-9, prowadzona przez trenera Mariusza Krecha zdobyła 2 miejsce w turnieju ,,Wiosenne granie z Pisą"! W turnieju nasi zawodnicy rozegrali 6 meczów: 3 wygrane, 2 zremiksowane i 1 przegrany w ostatniej minucie w walce o pierwsze miejsce. Zmierzyliśmy się z zespołami : Naki Olsztyn, Polonia Lidzbark, Żuri Football, MKS Szczytno. Ponadto drużyny występujące na turnieju to: Pisa Barczewo, BUKS Barczewo, MKS Ełk, MKS Korsze. Turniej ten był mocno obsadzony i poziom gry był na bardzo wysokim poziomie. Nasze Jonkowskie małe gwiazdy grały świetnie pokonując drużyny z większych miejscowości, miast i szkółek cieszących się dużą popularnością. Ponadto poza srebrnym pucharem dla drużyny ,do domu nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju przywiózł Szymon Oryl. Bronił bramki jak największego skarbu, co docenili jurorzy. Jesteśmy bardzo dumni, naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy, a przeciwnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

To jeszcze nie wszystko ! Dzień później (28.05) na tym samym boisku turniej rozegrali podopieczni trenera Arkadiusza Jurkiewicza w kat. U-8 i młodsi , podbili siłę MŁODEGO PIŁKARZA zajmując 1 miejsce na podium! Wygrali wszystkie rozgrywane przez siebie mecze, a w finale przeciwników pokonali w rzutach karnych. Złoty puchar to również nie wszystko co zdobyliśmy! Nasz zawodnik Adaś Pięknik zdobył nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju! Wspaniale ,liczymy na Twój dalszy rozwój w naszym klubie.

20170605 01Podsumowując- po weekendzie w Barczewie (jednym z ważniejszych turniejów w tym roku) na pewno MŁODY PIŁKARZ JONKOWO zapadnie w pamięci 30 drużyn, które przez te dni uczestniczyły w zawodach. Czy kolejne rozgrywki przyniosą sukcesy? Oby! Teraz będziemy jeszcze mocniej pracować, trenować aby zawsze poza smakiem rywalizacji czuć jeszcze smak zwycięstwa. Zmotywowani jutro ruszamy do kolejnych treningów. Przez organizatorów turnieju zostaliśmy okrzyknięci zaskoczeniem turnieju i było o nas głośno, cieszymy się, że nasza ciężka praca zaczyna przynosić owoce. Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni, że możemy promować nasze Jonkowo i stawiać uśmiech na buziach dzieci!

Kontakt. Trenerzy:

Mariusz Krech - 664911534

Arkadiusz Jurkiewicz- 515569956

GALERIA ZDJĘĆ >>

19
+15
4