Dziś jest , r.
giweather joomla module

W piątek 21 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników I Powiatowego Konkursu „Błyskotliwa Szkoła”.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Olsztynie, a zorganizowany był przez SP nr 30 w Olsztynie i Komendę Miejską Policji w Olsztynie. Partnerem konkursu był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie.

W uroczystości udział wzięli:

  • Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie podkomisarz Robert Stangreciak
  • Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie podinspektor Bernadetta Ćwiklińska-Rydel
  • Przedstawiciel WORD w Olsztynie Jacek Śniady
  • Przewodniczący Rady Rodziców Krzysztof Budnik

 

W konkursowe szranki stanęło 13 szkół:

  • SP nr 4 Specjalna dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnościamii sprzężonymi w Olsztynie.
  • SP nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie.
  • SP im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie.
  • SP w Rusi.
  • SP im. Gazety Olsztyńskiej w Dywitach.
  • SP im. Jana Pawła II w Biesalu.
  • SP w Rumach.
  • SP w Kobułtach.
  • SP nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie.
  • SP w Bukwałdzie.
  • SP nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie.
  • SP nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie.
  • PSP we Wrzesinie.

 

Spośród otrzymanych prac konkursowych w dniu 28 marca br. powiatowa komisja konkursowa w składzie:

  • Agnieszka Pouch – Kuratorium Oświaty w Olsztynie
  • Małgorzata Demianiuk – Komenda Miejska Policji w Olsztynie
  • Jacek Śniady – WORD Olsztyn

wybrała 3 laureatów oraz wyróżniła 6 szkół.

Wśród szkół wyróżnionych znalazły się:

  • SP im. Jana Pawła II w Biesalu
  • SP w Rumach
  • SP w Kobułtach
  • SP w Bukwałdzie
  • SP nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie
  • SP nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie

 

Laureatami I Powiatowego Konkursu „Błyskotliwa Szkoła” zostały:

  • I miejsce – SP im. Gazety Olsztyńskiej w Dywitach
  • II miejsce – SP nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie
  • III miejsce – PSP we Wrzesinie

 

Wszystkim wyróżnionym i laureatom wręczono dyplomy oraz nagrody. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego uczniowie klasy VI Aleksandra Borko oraz Szymon Assmann.

20170426 01

1
+1