Drukuj

Dnia 8 czerwca 2013 r., w godzinach 17-20 odbyła się na placu zabaw i rekreacji w Giedajtach impreza z okazji Dnia Dziecka.

 

Impreza była opóźniona z przyczyn technicznych, ale za to dopisała nam pogoda. Był piękny i słoneczny dzień. W programie były gry i zabawy, konkursy z nagrodami, mikrofon dla wszystkich. Imprezę przy muzyce prowadził pan Jerzy Rautenberg z DJ-em. Program dla dzieci wykonali ciekawie i profesjonalnie, a najmłodsi mogli wykazać swoje talenty, sprawność i odwagę.

W przygotowaniach do imprezy z okazji Dnia Dziecka pomagali rodzice. Tatusiowie wykosili plac zabaw, a mamusie upiekły pyszne ciasta na poczęstunek. Sołtys własnoręcznie wykonał stół szwedzki, przygotował ławki wokół ogniska oraz wewnątrz wiatki. Wiata została ocieplona.

Delikatesy Miód-Malina zasponsorowały dzieciom lody, słodycze i napoje. Nagrody na konkursy oraz kiełbaski, pieczywo i napoje zakupiła Rada Sołecka.

Przy dekoracji placu zabaw uczestniczyły młodzież i dzieci.

Wszystkim, któzy pomagali i przyczynili się do organizacji Dnia Dziecka serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Sołtys
i Rada Sołecka
wsi Giedajty
PRZEJDŹ DO GALERII >>