Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniu 04.01.2020 Szkółka Młodego Piłkarza rozpoczęła cykl turniejów na hali w Jonkowie. W sobotę gościliśmy trzynaście drużyn z naszego województwa. Każda z drużyn pokazała charakter i wolę walki oraz umiejętności piłkarskie.

20200109 02W Niedzielę 05.01.2020 gdy emocje jeszcze nie opadły po sobotnim turnieju trzeba było się stawić o godzinie 9:00 na hali I zacząć rywalizację w starszym roczniku.Do turnieju przystąpiło 10 drużyn. System rozgrywek to podział na dwie grupy, z których do półfinału przechodziły pierwsza i druga drużyna. Turniej stał na wysokim poziomie i nie zabrakło w mim spaniałych meczy w wykonaniu wszystkich drużyn a zwycięstwo wywalczył Młody Piłkarz.Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom, trenerom oraz dla niezawodnego sędziego Pana Andrzeja Greli.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

20200109 01

20200109 03