Dziś jest , r.
giweather joomla module

Już 3 września (wtorek) rozpoczynamy kolejny sezon treningowy w Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Zapraszamy do zapisów dzieci w wieku od lat 4, młodzież i dorosłych.

Trenujemy w dwóch grupach wiekowych: dzieci (4-8 lat) oraz młodzież i dorośli. Zajęcia odbywać się będą w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Jonkowie przy ul. ks. J. Hanowskiego 29, we wtorki (17:00-17:45 grupa dzieci; 17:45-19:00 młodzież i dorośli; 19:00-20:00 grupa zawodnicza oraz samoobrona dla kobiet) i czwartki (17:00-17:45 grupa dzieci; 17:45-19:00 młodzież i dorośli).

ASW Jonkowo już od 5 lat działa na terenie Gminy Jonkowo promując zdrowy i sportowy tryb życia. W tym czasie nasi wychowankowie zdobyli blisko 150 medali na zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Spośród klubów działających na terenie Gminy Jonkowo możemy się pochwalić największymi sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Nasi podopieczni wygrywali mistrzostwa Czech, Białorusi, Niemiec. Zdobywali medale mistrzostw Europy. Za wybitne osiągnięcia sportowe reprezentanci Akademii Sztuk Walki Jonkowo byli w poprzednich latach wyróżniani przez Starostę Olsztynskiego. Jeśli chcesz trenować z najlepszymi zapraszamy na zajęcia karate w ASW Jonkowo.

Dlaczego warto trenować karate?

  1. Karate może ćwiczyć każdy bez względu na wiek, płeć i kondycję fizyczną. Zapisy trwają przez cały rok.
  2. Poprawia kondycję, samopoczucie i zdrowie, podnosi samoocenę, uczy zasad i dyscypliny.
  3. Daje możliwość rywalizacji sportowej. Ty też możesz reprezentować nasz Klub, Jonkowo i Polskę w kraju i za granicą.
  4. Karate uczy szacunku, pokory, spokoju i równowagi, stawiania sobie wyzwań i osiągania celów.
  5. Karate integruje dzieci, młodzież i dorosłych podczas wspólnych treningów. Zaspokaja potrzebę przynależności do grupy i akceptacji.
  6. Karate eliminuje napięcie, podnosi odporność na stres.
  7. Karate uczy samoobrony, zwalcza wady postawy np. płaskostopie i skoliozę.
  8. Karate daje możliwość spędzenia wolnego czasu bez wszelkiego rodzaju używek w postaci papierosów, alkoholu, narkotyków czy dopalaczy.

Naszym hasłem jest motto: "Stop dopalaczom! Moim dopalaczem jest sport!"

Na sportowo i wesoło spędź czas z ASW Jonkowo. Oprócz zajęć karate organizujemy wydarzenia okolicznościowe - sportowe: Mikołajki, Dzień Dziecka, akcja "Bezpieczne wakacje" - nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, Rodzinny Turniej Sprawnościowy, pikniki rodzinne.
Zajęcia w Akademii Sztuk Walki Jonkowo prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem trenerskim i pracą z dziećmi oraz młodzieżą, posiadacze stopni mistrzowskich karate kyokushin: sensei Marek Bębenek 2 dan oraz Szamil Szabajew 1 dan.

Zapisz się i rozpocznij przygodę z karate kyokushin już od września. Szczegóły pod nr tel. 733 613 211 oraz profilu Akademii Sztuk Walki Jonkowo na FB.

20190824