Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniach 1-2 czerwca 2019 na Stadionie Miejskim w Dobrym Mieście odbył się VI Memoriał im. Piotra Karpiniaka. 32 drużyny, ponad 320 zawodników oraz wiele fantastycznych atrakcji można było zobaczyć w czasie dwudniowego turnieju zorganizowanego przez klub DKS Dobre Miasto oraz Fundację im. Piotra Karpiniaka.

20190607 01Nasza drużyna zagrała jako AC Milan godnie reprezentując barwy słynnego klubu. Zagraliśmy w finale Ligi Europy z drużyną Borussi Dortmund, który przegraliśmy w karnych.Wynik po końcowym gwizdku był 3:3.

Chłopcy pokazali charakter, zaangażowanie i dobrą grę w piłkę. Mimo dużego upału dali z siebie wszystko. Duże brawa dla nich. Podziękować trzeba również rodzicom, który byli z nami do końca i wspierali drużynę.

Organizatorom dziękujemy serdecznie za zaproszenie oraz należą się słowa uznania za wspaniałą organizację turnieju.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!!! 

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SPim.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,  ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

image image