Dziś jest , r.
giweather joomla module

Po raz pierwszy w historii spotkaliśmy się wspólnie z trenerami, zawodnikami i rodzicami aby podsumować dotychczasową naszą działalność.

Główne punkty gali to:

  • Podsumowanie 3-letniej działalności szkółki
  • Plany na przyszłość
  • Prezentacja drużyn i trenerów
  • Wręczenie nagród dla zawodników
  • Prezentacja nowo zakupionych piłek
  • Liczne podziękowania

20190401 03Wszystko odbyło się w miłej atmosferze. Można było swobodnie porozmawiać, pośmiać się i powspominać to co już razem przeżyliśmy. Oczywiście nie zabrakło też poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy od początku wspierają nas.Są z nami na dobre i na złę. Bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu w którym jesteśmy.

Przy podziękowaniach musimy podkreślić szczególną rolę rodziców naszych zawodników i zawodniczek. Jesteście wielcy. Zawsze możemy na Was liczyć. Dziękujemy.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!

MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.

20190401 04Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny. Dołącz do najlepszych!

20190401 05W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956