Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniu 26.01.2019 na hali sportowej przy ul. Mickiewicza 25 w Morągu odbył się turniej rocznika 2012 z cyklu Młody Piłkarz Morąg Cup.

20190205 01Rywalizowało 13 drużyn, które były rozlosowane w dwóch grupach. Jak zawsze nie zabrakło emocji i pięknych bramek. Pełne trybuny i gorący doping świadczą o tym, że atmosfera w hali była wyjątkowa.

Nasi młodzi piłkarze dzielnie walczyli w każdym meczu i ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Była to kolejna możliwość pokazania się młodzieży z Jonkowa w innym mieście i szansa rywalizacji z drużynami z województwa.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!
MŁODY PIŁKARZ JONKOWO –POLUB NAS!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

20190205 02W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznej w SP im. T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

 

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956