Dziś jest , r.
giweather joomla module

Pierwszy poważny sprawdzian drużyny trenera Pawła i mamy srebro. Ręce składają się same do oklasków. Do 1 miejsca zabrakło niewiele, bo przegraliśmy tylko z drużyną Młodego Piłkarza Morąg w rzutach karnych. Czyli można śmiało powiedzieć, że Młody Piłkarz rządzi.

20181218 01Druga drużyna przez gorszy bilans bramkowy odpadła z walki o piąte miejsce, ale grali bardzo dzielnie i to cieszy najbardziej. 

Ogólnie wyniki są sprawą drugorzędną szczególnie u takich maluchów a liczy się uśmiech dzieci, dobra zabawa i tego na pewno nie zabrakło. Gratulujemy wszystkim drużynom świetnej postawy i tradycyjnie dziękujemy za pomoc naszym ukochanym rodzicom, którzy zawsze nas wspierają. Już w styczniu kolejne turnieje w Morągu.

Najlepszy strzelec turnieju: Miłosz Olkowski-Młody Piłkarz Jonkowo

Najlepszy bramkarz turnieju: Błażej Krzemiński-Młody Piłkarz Jonkowo

Najlepszy zawodnik turnieju: Rydzewski Kornel-Progres Lidzbark Warmiński

 

WYNIKI:

Mecz o 1 miejsce – MŁODY PIŁKARZ JONKOWO 0:0 KARNE 3:4 MŁODY PIŁKARZ MORĄG

Mecz o 3 miejsce - PROGRES LIDZBARK WARMIŃSKI 2:1 AS STOMIL OLSZTYN

Mecz o 5 miejsce - CZARNI OLSZTYN 1:2 UKS STOMILEK

Mecz o 7 miejsce - GKS STAWIGUDA 3:1 GMINA KOZŁOWO Y

Mecz o 9 miejsce - GMINA KOZŁOWO X 0:4 MŁODY PIŁKARZ JONKOWO

Mecz o 11 miejsce - MŁODY PIŁKARZ MORĄG 2:1 MKS MRĄGOWIA MRĄGOWO

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)! MŁODY PIŁKARZ JONKOWO – POLUB NAS!

20181218 02Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SP im. T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:
TRENERZY:
MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,
ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956